Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaOliwka82

jaki krem do pupy do codziennej pielęgnacji

Polecane posty

Gość gość
Ja stosuje jak syn ma odparzna pupe balneum na pupe jest rewlacyjny a jak nie ma odprzen to skarb matki na pupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnea
Za namową lekarki stosuje przy każdej zmianie pieluchy krem Mediderm. Duże wydajne opakowania 1000 i 500g, niska cena. Do tego przemywam wacikiem z wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle nie stosuję kremu do pupy. Od noworodka nie smarowałam niczym, dziecko nie przyzwyczajone do kosmetyków dzięki czemu skóra super ;) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdej maści, kremie czy pudrze doszukujesz się jakiś świństw. Więc najlepiej przecieraj oliwką z oliwek i na pewno będzie natłuszczona :) Miłość matczyna też może być zabójcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak rodziłam to w szpitalu położne stosowały maść witaminową więc ja w domu też ją stosuję mała ma 2 miesiące i pupkę idealną odparzenie miała raz jak się pokusiłam zmienić maść na puder ale z tym odparzeniem poradził sobie świetnie sudocrem i wietrzenie więc polecam zwykłą maść witaminową jest tania i wydajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMska
Ostatnio sprobowalam Allerco i musze przyznać, że okazał się bardzo dobrym strzałem. Wczesniej stosowalam Bambino i co jakis czasm imo wszystko pojawialy sie odparzenia. Z Allerco nie ma tego problemu. Ma fajna konsystencje i co najwazniejsze problem odparzen nie wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z kremów Johnsons oraz Linomagu. Używam też pudru Johnsons. Z domowych sposobów maka ziemniaczana jako zasypka przy podrażnionej skórze. Warto przeczytać cały poradnik, jak zapobiegać odparzeniom, co jak i kiedy stosować i kiedy odparzenia są wskazaniem do odwiedzenia pediatry: www.johnsonsbaby.com.pl/content/odparzenia-i-zapobieganie-im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igatto
Dobry jest krem pod pieluszkę Bebble koi delikatną skrórę dziecka w obszarze pod pieluszka czyli tam gdzie najczesciej powstaja odparzenia dodatkowo powiem Wam, ze wcale nie jest drogi takze przyjemne z pozytecznym mozna by nawet rzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

Używam Sudocrem care & protect i polecam.
Ładnie się wchłania, lekko rozprowadza .Skóra dziecka jest po nim mięciutka, a wszystkie zaczerwienienia znikają.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollkkaka

U nas dobrze sprawdzała się maść pielęgnacyjno-kojącą marki Hildegard Braukmann. Oni mają takie specjalne kosmetyczki dla maluszków z serii Mama&Ja. Generalnie córka miała tak delikatną pupę że co byśmy nie robili podrażnienia się pojawiały. Jedynie ta maść właśnie jej pomagała, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×