Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Ja poproszę kawkę:) masz rację Paseczki, było minęło, teraz trzeba znowu zabrać się za siebie:P tyle tylko, że czeka mnie rodzinna impreza w niedzielę:O na którą chętnie nie poszłabym, ale nie mam wyjścia, bo by dopiero była obraza majestatu:P no ale do niedzieli zamierzam się trzymać i może na imprezie też wytrzymam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno Cię Marhefko nie było,tak że witam Cię serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Cma, Efcik, Paseczki i pozostale dziewczynki! Jeszcze nie mialam czasu, zeby nadrobic czytanie...zaraz do dentysty smigam. Ciagle cos, wieczorkiem moze bedzie chcwila relaxu to poczytam. Paseczki - masz racje koniec tedo dobrego!!!! Bierzemy sie za siebie! Bedzie ciezko bez tych slodkosci... Efcik- a nie bylo mnie....najpierw mialam tesciow, potem moja mama byla 10 dni, na Swita wyjechalismy i tak w sumie 4 tygodnie w ciagu ktorych moja dietka nie byla wzorem do nasladowania;) Ale zbieram sily i nastawiam sie psychcicznie zeby znowu wrocic do dietki! Nie bedzie lekko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... Wracam do Was dziewczynki po świątecznych słodkościach ;) No cóż, plan baardzo odważny, ale musi mi się udać po prostu ;) A więc schudnąć jeszcze 5-6 kg do wakacji ;) A od początku maja, żebym miała piękny brzuszek i szczuple uda 2-3x tyg. biegi, do tego 1x długa jazda rowerem, i 1x wypad na basen. wszystko podałam tygodniowo. No więc myślę, że w wakacje będę jak ta lala ;P Dobranoc, moje drogie Panie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski z ranka!!!!:) Jakos udalo mi sie zasnac. U nas za oknem mokro,pada od ????? Nie czuje sie dzisiaj zbyt dobrze-boli mnie zoladek,ale to nie wazne! Kawki staja na stole!!!!!Zrobilam wiecej bo widze ,ze znowu nas przybywa,cudownie:D:D:D Moje menu na dzis to: sniadanko-3 krazki roladki szpinakowa -lososiowej,2 liscie salaty z szyneczka,kawa przkaska-cwiartka papryki z twarozkiem obiad-3 nalesniki sb przekaska-2 ogorki konserwowe zawiniete w szynce kolacja-salatka z tunczyka(tunczyk,ogorek sw.fasola czerwona,cebulka) Takie sa zalozenia,ale jaka bedzie relizacja,przy moim zlym samopoczuciu,zobaczymy? Pozdrawiam i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Proszę jak dziewczynki się fajnie rozpisały :) A Przede wszytskim witam serdecznie :) Duża kawke stawiam :) i to z cukrem :):)ale dzis muszę bo ledwo stoję ,a dopiero dzień sie zaczyna do tego 13 piątek także kto przesądny ten niech uważa :):):) Paseczki Efciku Marheweczko Zmotywowana duzy buziaczek za wytrwałośc i chęci dalszego odchudzania Jestem z Wami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane z raneczka,hahaha . Ja do pracy ,potem tak jak juz pisalam wczesnie na dzialeczke,Tam troche pracy i ruchu mam nadzieje pomoze mi spuscic troche z wagi:) Dzis na liczniku bylo 69.500,a wiec powoli dochodze do wagi z przed wsiat:) Buziaczki i do niedzieli,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki ja poproszę dużą kawke :) Od dziś zwiększam czas biegania do 30min wiem wiem że to brzmi smiesznie ,ale kondycyjnie jestem noga :/ Pozdrawiam Was Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Od dzis juz na dobre zaczynam dietke, koniec tego dobrego....badzcie ze mna, bo czuje, ze bedzie ciezko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heka laseczki!!!! Jestem ,waga powrocila na swoje miejsce. Marhefko-wiec zaczynamy juz na powaznie od dzisiaj!!!!!ok???? Dziewczyny ,a reszta???? Dajemy czadu,wspieramy siebie na wzajem i Marhefke!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie oczywiscie że wspieramy Marhefeczke i wszytskie dziewczynki ,które tego potrzebują:) Miłego Dnia u mnie leje i jest szaro buro i ponuro -Duzo słoneczka dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
hej mam 155wzr ,56 kg. W udach mam 57cm:(,w lydkach 34, w pasie 82(dodam ze jestem 4 msc po urodzeniu bobaska:) ) w biodrach 90. Ile razy powinnam wykonac ten pakiet cwiczen? Brzuszki-100x z jedna 10sek przerwa. Nozyce - 200 z dwoma 10sek. Przerwami. Sklony 60. Te cwiczenia dzis mi zajely ok 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na powanie Paseczki!!!! Myslalam, ze juz gdzies zniknelyscie. Ja sie biore za siebie, a Was nie ma do jasnej ciasnej! U mnie trzeci dzien przebiega bardzo dobrze, jedyne co to w sobote zjadlam kaszanke z grilla, ale poza tym jadlam bardzo zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, dopiero weszlam do domku. Zimno z rana bylo,ze wymarzlam jak nie wiem co,teraz robie sie pieknie!!! Marhefko-ja tez calkiem na powaznie -do soboty musze miec 68-jestem w stanie chyba ni c nie zjesc_D Rani dzis bylo 69.oo0,ale czy mi sie uda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
czemu mi nikt nieodpisuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
ślub mojej siostry 2 czerwca. Musze schudnąć! Dam rade wykonując te ćwiczenia raz dziennie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grube udko- cwiczenia owszem, ale zdrowa dietka swoja droga. A ile chcesz schudnac do czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×