Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Witam Wszystkich już myslałam że ten temat dawno upadł ,a tu proszę taka niespodzianka :) Wszystkim odchudzającym życze powodzenia-Trzymajcie sie czasem tu bede zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patonka
hej :) ja prubije juz od 2miesiecy schudlam 4kg i przestalam eh bo nie mam silnej woli teraz nei wstaje na wage bo wole nie wiedziec czy cos przybylo ;o nie wiem jaka jest dobra dieta zeby nie trzeba bylo za duzo gotowac bo pracuje od 10 do 18 jako fryzjerka i nie bardzo mam na to czas... mam 172 a waz 65kg chcialabym uzyskac 55 lub chociaz te 60 nii i najbardziej chodzi mi o brzuszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romeooooo
oj tam oj,niczym nie trzba sie przejmowac!!! Zycie jest pielne i tylko jedno i takie bardzo krotkie!!!!!Dziewczyny rozkoszujmy sie nim,czy troche grubsze ,czy chudsze!!!!!!!!!!!!!! Trzeba umiec zyc i zaakceptowac siebie!!! ,tak wlasnie ja podchodze do zycia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka258
Bardzo polecam odchudzające zioła Tybetańskie- ja schudłam i wszystkim polecam na prawdę działanie rewelacyjne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle zaczynam odchudzanie od poniedziałku ;) Ale jeszcze dziś skoczę na jakieś "niezdrowe żarcie" z koleżankami, bo mamy zaplanowane comiesięczne spotkanie. Pewnie zaczniemy w Pizzy Dominium, a potem pójdziemy gdzieś na "niezdrowe" drinki. Już nie mogę się doczekać pizzy 4 pory roku, którą mega lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem raczej mż bd leciała, z dużą ilością warzyw. +ćwiczenia (w końcu nauczyłam się kręcić hula-hop, chociaż te 15 sekund trudno nazwać nauczeniem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgo5
Dziewczyny chciałbym mieć Wasze kilogramy:)!Jeszcze 2 lata temu miałam 64 kg i teraz wierzę tym, którzy wtedy mówili,że jestem szczupła.Teraz mam 86!:(( Tzn.już 83.2!!!i zaczynam mieć nadzieję,że wrócę do 64!Od 10 dni mniej jem, a gdy mnie ssie to piję koktajl z Oriflame-b.odżywczy, a ma tylko 65 kalorii i serio uczucie głodu na jakiś czas znika, a czuję się normalnie tzn.nie jestem słaba ani fizycznie, ani psychicznie.Jest dość drogi (115zł), dlatego zapisałam się do Oriflame i mam go za 88zł, a czwarty za 1 zł.Ponoć starczy na ok.miesiąc.Przesyłam linka, gdyby kogoś to zainteresowało.Byłam też w tym czasie 3x na masażu Rollen.Nie fajnie się czuję z tym balastem :((.Trzymajcie się! http://pl.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=1645914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzając się.
Ja próbowałam już wielu diet... Kopenhaska, owoce, Dukana i wiele innych.... najwięcej schudłam na 10 dniowej głodówce... było ciężko ale było warto... wróciły mi jedynie 2 kg, czyli 8 na minusie do tego cera mi się poprawiła i czułam się rewelacyjnie... polecam wszystkim jest ciężko ale naprawdę warto... teraz czas na dalszy etap chcę jeszcze schudnąć ok 8 kg ... najwyższy czas zacząć :D w ramach motywacji mogę polecić http://mmotywacja.blogspot.com Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgo5
Myślałam o głodówce, nawet dziś w drodze do pracy!Wydaje mi się, że pijąc tylko wodę i z 3xdziennie koktajl dam radę i nie bedzie aż tak ciężko.Dziś już jestem po śniadanku, ale od jutraaa postaram się zacząć!Dam znać za kilka dni czy się udało!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda-toaletowa
Ja od jutro do Wigilii same warzywa , to akurat max ile mozna byc na takiej diecie .Do zrzucenia 12kg. O rany gotowany burak z chrzanem na sniadanie , dobra,dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketrabsom
Witam, skąd bierzecie diety, wiedzę na temat jak się odchudzać? Czy uważacie że są one zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Serafinowicz
ketrabsom, jeśli szukasz w 100% bezpiecznej i zdrowej diety to najlepiej skontaktuj się w tej sprawie z dietetykiem. Możesz to uczynić na www.elavia.pl, gdzie wydzielona jest specjalna strefa, w której możesz zadać pytanie ekspertowi. Znajdziesz tam również propozycje ćwiczeń i porady od elavia.pl, a więc naprawdę zapraszam;) Pozdrawiam, Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniera m.
Od 6 tygodni jestem na tabletkach Foreverslim. Obawiałam się, że to będzie kolejne podpucha, ale jednak straciłam 7 kg, przy czym cała moja nadwaga to 11 kg. Wprowadziłam trochę ćwiczeń, odmieniłam nieco dietę - efekty są widoczne. Już mieszczę się w stare spodnie. Zamierzam jeszcze brać tabletki przez kolejny miesiąc - zobaczymy czy uda się stracić całość, no i jeszcze to utrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o niedoborze ruchu
Kapusta w tabletkach będzie bardziej skuteczna gdy dołączysz do tego jeszcze ruch .Jeżeli pracujesz ,uczysz się siedząc długo w ławce ,masz szereg obowiązków ,nie masz zbyt wiele czasu na aktywny ruch np. biegi, długie spacery ,sala treningowa - to przynajmniej w domu niech będą krótkie ćwiczenia gimnastyczne .Przeanalizuj gdzie możesz zbić jeszcze kalorie patrząc na tabelę spalania kalorii .Ja na przykład zamiast siedzieć w autobusie częściej stoję ,nie korzystam z windy w budynkach i w centrach handlowych lub z przejścia podziemnego na pierwszy jedyny poziom. Niestety bliska odległość między przystankami MPK co 300 - 500 metrów a ostatnio nawet widziałam przystanki co 100 metrów - nie sprzyja odchudzaniu i zachęcaniu do ruchu .Czasami więc dla zdrowia rezygnuję z przystanku najbliższego i wysiadam na następnym aby mieć dalej tzw. doping z założenia większej ilości kroków i ,że jest to możliwe .Najbardziej roztyłam się na uczelni bo wychodząc z domu miałam od razu przystanek pod domem a wychodząc z uczelni przystanek pod samą bramą .Siedziałam z przerwami w ławce przez kilka godzin a następnie 100 metrów do autobusu w obie strony .Byłam zmęczona także brakiem ruchu aż zaczęłam tego ruchu poszukiwać oprócz ślęczenia nad książkami i zadaniami w domu Kiedyś byłam pierwsza i gorliwa do zajęcia miejsca siedzącego w autobusie czy tramwaju a obecnie z tego rezygnuję . Jak widzę korzystają dzięki takim rezygnacjom z siedzenia starsze i zniedołężniałe osoby szukające nie zawsze pomyślnie i szybko miejsca w zatłoczonym pojeździe .Wiem ,że to forum nie jest o kulturze i savoir vivre i nie jest moim założeniem kto ma jak robić tzn. czy stać czy siedzieć ,ćwiczyć . Ale dodam ,że dzięki poznawaniu ruchu zmieniłam nastawienie do zajęcia miejsca za wszelką cenę i nieoddawania go innym aż do końca trasy . Takie przypadki przejścia z siedzenia w ławce na aktywne siedzenie w autobusie nie są wyssane z palca i dla zainteresowanych problemem i ruchem są widoczne .Ostatnio częściej wybieram się na dłuższe spacery czy to na zakupy czy dla relaksu po parku i wzdłuż wału .Dlatego odniosłam na razie drobny sukces w zgubieniu 6 kilogramów dzięki szukaniu ruchu i za pomocą jak przypuszczam stosowaniu zupy kapuścianej oraz zdrowszego odżywiania .Alicja Przykład ile to kalorii ? Stanie na baczność 115 kcal Stanie swobodne 100 kcal .Przejście 1000 metrów szybkim marszem kalorii ......Kcal . Można poszukać szereg przykładów gdzie poszukać spalania kalorii analizując swoje możliwości chęci ? Życzę powodzenia w działaniu oczywiście angażując się w ruch nawet jak jesteśmy niekiedy zmęczeni lub bez napędu i nie mylić tego z depresją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfdvdbvfbfbfbfbfbfb
Chcę żyć zdrowo i odchudzić się racjonalnie. Najlepiej motywacyjnie działają na mnie zdjęcia gwiazd ;) Jest jeszcze kilka blogów, które pomagają wytrwać. Najlepszy jest ten, bo laska pokazuje swoje prawdziwe zdjęcia co tydzień: http://fit-pamietnik.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×