Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dieta&ćwiczenia

Pomoc w zrzucaniu zbędnego balastu

Polecane posty

Gość dieta&ćwiczenia

Witam serdecznie wszystkie Panie. Chciałem poinformować, że z chęcią, za drobna opłata miesięczną pomogę w zdrowym zrzuceniu nadwagi. Bez żadnych dziwnych diet typu 1000 kcal czy dunkanów. Oprócz diety w skład miesięcznego programu wchodzi również plan ćwiczeń. Dostosowany do indywidualnych możliwości oraz posiadanego lub braku urządzeń treningowych. Pozdrawiam serdecznie i z chęcią odpowiem na pytania co? jak i dlaczego ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta&ćwiczenia
Kilka uwag by zachęcić do skorzystania z moich usług : -na tym forum promuje się diety, które mogą zaszkodzić zdrowiu. Nasz organizm jest tak skonstruowany, że potrafi wytrzymać głodówkę koło 1200 kcal i normalnie funkcjonować. Stosuje jednak wtedy pewne mechanizmy obronne jak choćby spowolnienie metabolizmu, rozkład własnych mięśni ( są one bogatym źródłem białka, które przy dietach głodówkach jest w deficycie ). W późniejszym czasie dieta taka prowadzi do znanego wam efektu jo-jo. Skąd on się bierze ? ano wygłodzony organizm po zakończeniu takiej głodówki tak jakby "bierze pod uwagę", że podobny brak w pożywieniu może nastąpić w przyszłości więc zabezpiecza się poprzez tworzenie rezerwy energii w tkance tłuszczowej. Jako, że juz sie trochę zorientowałem jak działa kobieta :) i wiem, że często racjonalne argumenty omijają ja szerokim łukiem napiszę tylko, że kobieca sylwetka wyglada dla faceta o wiele apetyczniej, gdy jest umięśnionaa niżeli gdy jest to figura koscistej anorektyczki. Nie chodzi tutaj o stereotypowe utożsamianie kobiecej umięśnionej sylwetki z postura babochłopa rodem z NRD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×