Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaaaaaaaaaaaaaaa

Zwymiotowana tabletka anty i co teraz?????

Polecane posty

Gość ankaaaaaaaaaaaaaaa

Witam. Moja sytuacja wyglada następująco. Miałam zatrucie pokarmowe i zwymiotowałam 6 tabletke z opakowania cilest. Wymioty nastąpiły po 30 minutach od przyjecia tabletki wiec nikłe sznse ze sie wchłoneła. Postąpiłam tak jak napisane było w ulotce. Nie mogłam przyjąc kolejnej tabletki bo wymiotowałam całą noc i zamiast wziąc tabletke o 22 to wziełam ją dopiero o 9 rano i potem o zwykłej porze. Potem przez 7 dni wogule nie współżyłam ( w ulotce było napisane zeby sie przez 7 dni dodatkowo zabezpieczac) ale co ze stosunkami ktore były wczesniej? Czy w moim przypadku jest mozliwosc ciązy? Ulotka tego jasno nie okresla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaaaaaaaaaaa
Okres powinnam dostac w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adf90
IDZ SPAC; ZACIAZYLAS NA MOZGU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj o tabletkach
o ich działaniu, mają za zadanie hamowanie owulacji ale jakby do tego nie doszło to dodatkowo jeszcze zagęszczają śluz, spowalniają pracę jajowodów, oba te działania spowalniają tak że nie dośc że ciężko żeby to jajeczko sie połączyło z plemnikiem to jeszcze ciężko żeby na czas się zagnieździło w macicy. Poza tym wpływa na endometrium w macicy i nawet jakby się zagnieździło to tam też nie ma sprzyjających warunków. Jedna tabletka ulatnia się chyba w ciągu 36 godzin, dlatego jak przyjmujesz o stałej godzinie to jest jeszcze 12 godzin zapasu. W tabletkach stosuje się 7 dniowe przerwy i jakby było tak że jak jednej zapomniesz to zachodzisz w ciążę to by taka przerwa nie miała sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaaaaaaaaaaa
Włąsnie przeczytałam w necie ze jesli opóznienie w przyjeciu tabletki nie przekroczy 12 godzin to antykoncepcja nie jest zmniejszona. U mnie to opóznienie wyniosło jakies 11 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj o tabletkach
a jeszcze, okres przy braniu tabletke nie jest prawdziwy, jest tak naprawdę krwawieniem z odstawienia czasami może nie wystąpić z innych powodów niż ciąża. Poza tym masz na wystąpienie tego krwawienia 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×