Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość totalny brak miejsca

Worki próżniowe- kto ma? potrzebna rada

Polecane posty

Gość totalny brak miejsca

Muszę pozbyć się jednej szafy bo potrzebuje miejsca w pokoju- ale nie mam co zrobić z kurtkami i innymi rzeczami. Czy jeśli zakupię worki próżniowe to czy faktycznie rzeczy w tych workach będą zajmowały mniej miejsca? Czy nic nie dzieje się z tymi rzeczami- nie niszczą się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz tego że zgniecione, to faktycznie zajmuja 1\3 miejsca, zniszczeń nie zauwazyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalny brak miejsca
Ale czy te zgniecenia niszczą ubrania, czy można to bez trudu doprasować czy może samo się rozchodzi zgniecenie po wyjęciu z worka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- ubrania nie zniszcza - jednak wymaga ono prasowania - najlepiej do kazdego wlozyc saszetke odswiezajaca lub mydlo - beda pachnace, a nie takie dziwne, jakby zatechle - worki zajmuja mniej miejsca, tuz po ich uzyciu, ale z czasem jednak troche powietrza sie dostaje i one 'rosna' - najlepij umiescic wszytsko w workach i je tak poukladac (na scislo) aby nie mialy miejsca aby sie rokurczyc i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli wkąłdasz rzeczy czyste
to nic nie będzie zatęchłe mało tego - jeśli jest ograniczony dostęp powietrza to rzeczy mają mniejszą szansę nabrać jakiegoś obcego zapachu. Ja trzymam w ten sposób między innymi zapasową pościel - poduszki, kołdry , koce - wiadomo że tych rzeczy nie pierze się tak jak innych i lądują w workach po wywietrzeniu - mam pościel z pierzem, mam z wypełnieniem silikonowym - nic się nie dzieje, żadnej stęchlizny Autorko może pomyśl o przeorganizowaniu szaf w domu, tak żeby do worków włożyć rzeczy używane sporadycznie, ale jednak potrzebne - np śpiwory. Ubrania jednak się gniotą. no i wyjmowanie czegoś z worka wiąże się z zabawą - wyjęcie worka, otwarcie, wydostanie czegoś tam, ułożenie ponownie reszty, odessanie, schowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja kupiłam worki próżniowe w sklepie internetowym http://www.sklepoliwia.pl/ jak na razie to są super.W końcu mam miejsce w szafie i moge ruszać na kolejne zakupy. Ubrania są zabezpieczone przed kurzem wilgocią i w takim worku zmieszają swoją objętość.Torby próżniowe są również idealne podczas podróżny pakując się w walizkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Od dawna już mam worki próżniowe w domu i sobie nie wyobrażam układania ubrań bez nich. Mogę mieć dwa razy więcej ubrań i dalej się wszystko mieści :> Ze sklepów z takimi rzeczami to ja bym poleciła stronę www.sklepoliwia.pl . Tu cenowo i jakościowo jest okej, no i można nawet worki z wieszakami od razu kupić, a to bardzo ułatwia przechowywanie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez pakuje zimowe ciuchy/letnie (zalezy od pory roku) w worki próżniowe i na strych zanosze, duzo mniej miejsca zajmuja, szczegolnie puchowe kurtki, potem wyjmuje prasuje i git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy ma ogromny dom i mnóstwo pokoi, w których możesz trzymać swoje rzeczy. Wiele z nas mieszka w małych mieszkaniach w bloku lub razem z rodziną. W obecnych czasach konsumpcjonizmu jest pogląd, aby mieć więcej i więcej rzeczy. Niektórych w ogóle nie używamy i aby być modnym musimy je mieć. Tak samo jest z ubraniami. Moda zmienia się co chwile. Trendy, które są bardzo modne po kilku miesiącach stają się passe. Ale po jakimś czasie znów powracają jako hity sezonu. Szkoda wyrzucać ubrania, które mają potencjał modowy. I tu powstaje pytanie: gdzie mamy je przechowywać? Bardzo praktycznym rozwiązaniem są worki próżniowe. Ja bardzo polecam ten model o rozmiarach 50x60 centymetrów, który zamówiłam na portalu www.cozacena.pl. - http://www.cozacena.pl/worek-prozniowy-na-ubrania-50x60cm,93323. Dla tych, którzy nie wiedzą czym jest ów worek odpowiadam. Worek próżniowy w dużym skrócie – to rzecz która przyda się w każdym domu. Nie masz już miejsca w szafie, garderobie lub w sypialni? Nie wiesz co zrobić ze stertą pościeli, swetrów, płaszczy, spodni czy koszulek. Hermetyczne i trwałe worki próżniowe umożliwią Ci zaoszczędzenie aż 75% miejsca. Przechowywane rzeczy stanie się bardzo proste i bezpieczne. Nic już nie będzie niszczeć ani śmierdzieć stęchlizną strychową. Worki próżniowe Space Free są doskonałe. Jak używać worków Space Free? Po pierwsze do worka włóż ładnie ułożone ubranie, koce czy kołdrę. Następnie zamknij worek suwakiem (załączone w komplecie). Po trzecie za pomocą odkurzacza zassij powietrze z worka. I na koniec zakręć zabezpieczenie by do worka nie dostało się powietrze. Proste? Jasne, że tak. Co masz zrobić? Klikaj i kupuj. Ja idealnie poskładać nasze ubrania? Proponuję użyć tej deski do składania ubrań - http://www.cozacena.pl/deska-skladak-do-ubran,93456. Wystarczą trzy szybkie ruchy i nasze ubrania są ułożone w piękną kostkę. Ja te przedmioty zamawiałam ze strony www.cozacena.pl. Bardzo polecam ten portal. Uczciwi ludzie dotrzymujący terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy ma ogromny dom i mnóstwo pokoi, w których możesz trzymać swoje rzeczy. Wiele z nas mieszka w małych mieszkaniach w bloku lub razem z rodziną. W obecnych czasach konsumpcjonizmu jest pogląd, aby mieć więcej i więcej rzeczy. Niektórych w ogóle nie używamy i aby być modnym musimy je mieć. Tak samo jest z ubraniami. Moda zmienia się co chwile. Trendy, które są bardzo modne po kilku miesiącach stają się passe. Ale po jakimś czasie znów powracają jako hity sezonu. Szkoda wyrzucać ubrania, które mają potencjał modowy. I tu powstaje pytanie: gdzie mamy je przechowywać? Bardzo praktycznym rozwiązaniem są worki próżniowe. Ja bardzo polecam ten model o rozmiarach 50x60 centymetrów, który zamówiłam na portalu www.cozacena.pl. - http://www.cozacena.pl/worek-prozniowy-na-ubrania-50x60cm,93323. Dla tych, którzy nie wiedzą czym jest ów worek odpowiadam. Worek próżniowy w dużym skrócie – to rzecz która przyda się w każdym domu. Nie masz już miejsca w szafie, garderobie lub w sypialni? Nie wiesz co zrobić ze stertą pościeli, swetrów, płaszczy, spodni czy koszulek. Hermetyczne i trwałe worki próżniowe umożliwią Ci zaoszczędzenie aż 75% miejsca. Przechowywane rzeczy stanie się bardzo proste i bezpieczne. Nic już nie będzie niszczeć ani śmierdzieć stęchlizną strychową. Worki próżniowe Space Free są doskonałe. Jak używać worków Space Free? Po pierwsze do worka włóż ładnie ułożone ubranie, koce czy kołdrę. Następnie zamknij worek suwakiem (załączone w komplecie). Po trzecie za pomocą odkurzacza zassij powietrze z worka. I na koniec zakręć zabezpieczenie by do worka nie dostało się powietrze. Proste? Jasne, że tak. Co masz zrobić? Klikaj i kupuj. Ja idealnie poskładać nasze ubrania? Proponuję użyć tej deski do składania ubrań - http://www.cozacena.pl/deska-skladak-do-ubran,93456. Wystarczą trzy szybkie ruchy i nasze ubrania są ułożone w piękną kostkę. Ja te przedmioty zamawiałam ze strony www.cozacena.pl. Bardzo polecam ten portal. Uczciwi ludzie dotrzymujący terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia Majewska

Polecam worki próżniowe z Less Mess!

Bardzo wytrzymałe, całe lato zimowe poduszki były w tym worku i nie dostalo się powietrze do środka, są świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena Woźniak

W Less Mess są wytrzymałe worki próżniowe, jeżeli się pakuje się na wyjazd to tylko w tak, zajmuje mniej miejsca a ja biorę tyle rzeczy ile chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena Uziębło

Tak, worki próżniowe to przydatna rzecz, szczególnie gdy mamy dużo ubrań a małą szafę, bardzo pojeme worki są na stronie www.ekartony.pl, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina 89

Ubrania są zgniecione ale i tak jeżeli cały sezon leżą w szafie to trzeba je potem wyprać i mnie te zgniecienia nie przeszkadzają. W sumie testowałam różne te forki i jedne były za małe inne nie wytrzymywały nawet miesiaca i dostawało sie powietrze. Teraz mam te ze strony www.ekartony.pl i są moim zdaniem najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaAnna

Dobre worki znajdziesz w ekartony.pl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Ja kupiłem w sklepie na Al. Krakowskiej fajne i tanie worki próżniowe. Sklep nazywa się Less Mess Storage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×