Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jusand

staramy sie w 2012

Polecane posty

dziewczynki kolejny rok za nami starajmy sie o dzidziusia piszcie i dzielcie sie swoimi problemami-czekam na wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):(:(:(:(:(
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas w maju minie 9 lat
jak się staramy o upragnione maleństwo. Czego to my już nie przeszliśmy..., a ile łez wylałam... Aktualnie zbieramy na in vitro. To chyba nasza ostatnia deska ratunku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
u nas w maju minie 9 lat witaj princezko 9 lat trzeba bylo podejsc wczesnij do in vitro a nie czekac tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gamia
Witajcie dziewczyny My właśnie postanowiliśmy z mężem starać się o drugie dziecko. Pierwsza ciąża była niespodziewana - raczej nie marzyłam o 2 kreseczkach na teście (chociaż jestem szczęśliwa, że tak było :) ). A teraz sytuacja się odwróciła - marzę, aby wynik testu był pozytywny. Niestety jest jeszcze dużo za wcześnie - minęło zaledwie kilka dni od stosunku. Najchętniej przespałabym najbliższe 2 tygodnie, bo już nie mogę doczekać się testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gamia
>ppileczka A Ty masz już dzieci, czy to będzie staranie o pierwsze maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnaaa0000
GAMIA ja mam podobna sytuacje. Tez nie planowalismy pierwszego dziecka ale teraz sie bardzo cieszymy, mamy 1,5 roczna coreczke. A Ty w jakim wieku masz dziecko? Ja chce sie starac, ale jeszcze za wczesnie, wiem, ze nie dalabym rady z dwójka maluszkow. Tak sobie planuje jechac na wczasy z lipcu i dopiero postarac sie o 2gie dziecko, bo moja corka bedzie juz troszke starsza.. a teraz jeszcze chce sie skupic tylko na niej. Czeka nas ciezka nauka siusiania do nicniczka,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gamia
To fajnie, że teraz zaczniecie starania. Mój synek ma już prawie 6 lat - jeśli nam się nawet uda, to duża będzie różnica między rodzeństwem. Ale cóż - tak to już jest...a bo praca, a bo mieszkanie itd., a potem czasu się nie cofnie. Ale mam nadzieję, że szybko nam się uda z drugą dzidzią. Tobie też tego życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gamia
>jagna Więc między rodzeństwem byłoby ok. 3 lata różnicy. 2-3 lata różnicy to chyba najfajniejsza sprawa > jedno już się troszeczkę odchowa, a potem dzieciaczki mogą się razem bawić i rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie staram!!a moze juz jestem w ciąży...mam nadzieje jutro po tescik : nie moge sie doczekac. powodzonka mamuski a ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gamia
> ppileczka A bierzesz już kwas foliowy, robiłaś sobie badania itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gamia
Ja już jestem całkiem "wiekowa" - 30-tka. Między innymi dlatego też pomyśleliśmy o drugim dziecku - ale nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnaaa0000
no tak wlasnie sobie wymyslilam ze 3 latka to fajna roznica. :) Jedno moze pojdzie do przedszkola a ja znow zostane sama z malutkim. W ogole to strasznie marza mi sie bliznieta... Szukam jakiegos sposobu na nie, ale wiem, ze pewnie i tak nic z tego.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gamia
>jagna Ja szukałam w necie sposobu "na dziewczynkę", ale na bliźniaki to chyba ciężko sposób znaleźć hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnaaa0000
ja na razie slyszalam tylko, ze po zwiekszonej dawce jodu mozna zajsc z blkozniakami. Bo jod wplywa na place tarczycy, a ta odpowiedzialna jest za hormony i jak sie bedzie bralo 2 tabletki dziennie przez 2 miesiace to trzeba probowac w trzecim miesiacu. Nie mam pojecia ile w tym prawdy, ale sprobowac chyba nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząllllllllllllllllllllllllllll
Gamia sa inseminacja albo in vitro ale to przy leczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gamia
Z tym jodem to chyba się można podpytać lekarza? Czy jod w nadmiarze może zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka Lee
Ja w końcu poczułam potrzebę posiadania dziecka. Wcześniej bałam się macierzyństwa. Dwa lata temu poznałam odpowiedniego człowieka, rok temu się pobraliśmy i tak od kilku miesięcy się staramy, w sumie około 6 miesięcy :) Zdążyłam się już przebadać oraz zmusiłam do tego mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnaaa0000
A na dziewczynke to moj maz sie ze mna kłóci, ze trzeba robic przed owulacja, a ja mowie ze w czasie owulacji. Na chlopca podobno od tyłu :P Ja chyba tez bym chciala miec coreczke. Mam juz jedna i chce druga. Marza mi sie blizniaczki coreczki :):) No, ale jak bedzie chlopczyk to tragedi oczywiscie nie bedzie :) Byleby bylo zdrowe :) To od kiedy zaczynacie starania??? Od teraz? czy juz sie wczesniej staralyscie o dzidziusie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząllllllllllllllllllllllllllll
nie wazne co wazne zeby bylo zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka Lee
ja bym z jodem nie szalała. to chyba może zaburzyć gospodarkę hormonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja podchodze w lutym
do iui i mam szanse na blizniaki bo bede miec stymulacje hormonalna fajnie zeby bylo jedno ale ja bedzie twoje bedzie równie pieknie zwlaszcza ze zegar biologiczny tyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gamia
To, żeby dziecko było zdrowe nie podlega dyskusji - jest to absolutnie najważniejsze. Natomiast fajnie byłoby mieć parkę (jeśli o mnie chodzi - wiem jak to jest mieć synka i chciałabym też mieć córkę). Kochaliśmy się z mężem przed owulacją - to niby na dziewuszkę Natomiast w dniu owulacji - to sposób na chłopca (u mnie tak było - wiem, bo to był "cel" za pierwszym razem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja podchodze w lutym
mialo byc jak bedzie dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anteczka
Witam!Na poczatek - wyjasnienie - "enter" mi nie dziala - moj 15-miesieczny Dziec mi wcisnal nozka przy zasypianiu jakas dziwna kombinacje i....d...usza blada, enter nie robotajet. Zaczynam rowniez starania - juz za tydzien (jak chlop wroci z morza). Stan obecny - to Dziewczynka lat 11 (konczy w lutym) i Chlopczyk (ur. 30.09.2010). Tym razem ma byc mala roznica wieku ;-). Jestem dosc wiekowa, bo rocznik 80...qrde, ale mnie brak enterka wqrza. 3mam za nas kciuki, przy Synku na Kafe wlasnie zaszlam :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×