Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madioo

DIETA 15 kg w miesiąc

Polecane posty

Gość madioo

Słyszałam o takiej diecie, ale czy ona istenie? Jeżeli ktoś coś wie, to nie pisze. Interesuje mnie jadłospis tej diety i jakie ćwiczenia. Ważę 76 kg przy wzroście 161 cm CEL: 61 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia_7777
masz 30dni na to by schudnac 15kilo? wiec tak. dzień 1. oczyszczenie. przez cały dzień wolno ci wypić 1litr soku pomidorowego i kawy i herbaty oraz wody ile chcesz. stracisz około 1kg. (został 14) dzien 2 do dnia 14. czyli 13dni, dieta kopenaska 13dniowa. stracisz ok 6-8kilo (zostanie 7). dzien 15,16,17 3dniowa dieta ryżowa. przez dzien wolno jesc woreczek ryzu 100g gotowany na wodzie, 3jablka, slodzik, cynamon, kawa i herbta i woda do woli. stracisz 2kilo (zostanie 5) dzień 18,i 19 i 20. zrob sobie dwu dniową dietkę białkową, czas zjesc jakies jogurty nat. serki wiejskie homogenizwoane, mozesz dodac cynamon, kako prawdziwe, slodzik, ziola, czosnek, szczypiorek. mozesz pic mleko, kefir maslanke. jajka. co tylko chcesz i ile chcesz zeby nie byc glodna. stracisz 2kilo (zostanie 3) dzien 21 - zrobisz znowu oczyszczenie na soku pomidorowym straszisz kilogram (zostanie 2kg) dzien 22. caly dzien wolno jesc tylko owoce (bez bananow) tyle ile chcesz. stracisz 1kilo (zostanie 1kilo) ostatnie 9dni, jesz juz normalnie- ale nie wolno słodyczy, nie wolno białego chleba, ziemniakow i makaronu. 9dni to twoja stabilizacja, mozesz liczyc przez 9dni kcal, i nie jesc wiecej niż 1100kcal. po 31dniach bedziesz ważyć 15kilo mniej, twoja cera bedzie piekna i gladka. bedzisz miala skurcozny zoladek, i oczyszczona bedziesz i nie powinnas miec nawet ochote na slodycze :) dodatkowo oczywiscie nie zapominaj o cwiczeniach :) ruch to podstawa, i nie podawaj sie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia, najlepsza droga
zeby się wykończyć w miesiąć. Napisz na forum jak Ci się miesiączka zatrzyma, włosy zaczną wypadać, cera zrobi się szara, paznokcie łamliwe + problemy z zębami. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menachem Szwindelbaum
15kg to jakies 135 tys. kalorii. nawet w auschwitz tyle nie spalisz jedzac 2 tys kalorii dziennie zjedz przez miesiac 60 tys. kalorii musiałabyś przejść na głodówkę i biegać kilkanaście kilometrów dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menachem Szwindelbaum
jeszcze masz tyle sadla, ze szybkie chudniecie pozostawi worek obwislej skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa ludzie co miesiac
nie jedli ale schudli z 22 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta&ćwiczenia
Czy wy myslicie ze sadełko, które zbierało sie kilka lat można od tak spalić w 1 m-c ? trzeba ułożyc racjonalna diete i ruszyc leniwy tyłek. Pól roku pracy i beda już jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistka do bólu
dieta podana przed koleżankę w drugim poście jest fajna, owszem, pięknie się czyta; tylko koleżanka zapomniała dodać, że pierwsze 3-4 kg, no nawet 5 poleci szybko, a kolejne to już walka, bo organizm przestawia się na inny bilans kaloryczny, zwalnia przemianę materii i waga może po prostu się zatrzymać na dłuuuuuuugo; ja w tamtym roku schudłam około 11 kg; od kwietnia do grudnia!! zaczęłam od przestawienia się z 3 normalnych posiłków na 5 mniejszych; ten etap trwał 2 miesiące i nie wazyłam się w tym czasie, po prostu potraktowałam to jak trening, jadłam wszystko (poza słodyczami oczywiście, za którymi i tak nie przepadam, ale ograniczyłam moje ukochane paluszki cebulowe do naprawdę minumum niezbędnego mi do życia:p); potem zaserwowałam sobie 5 dni I fazy dukana - miesiączka przesunęła mi się 4 dni i była bardziej skąpa, pierwsze 2 dni czułam się kiepsko, jakoś tak słabawo i miałam już zakończyć próbę, ale nagle dostałam przypływu energii, po prostu tak booom; więc dociagnęłam na dukanie do 5 dni ; potem weszłam na II fazę, ale już ją modyfikowałam pod siebie, bo dozwolone produkty uzupełniałam niedozwolonymi (np. oliwa do surówek); No i tak ciągnęłam sobie i kg leciały, po 4 miesiącach 6 kg mniej, po kolejnych 4 kolejne 5. Potem waga stanęła , więc dbałam tylko o to, żeby zachowac umiar. Jedno co utrzymuję do dzisiaj, to nie spożywam pieczywa, praktycznie wcale, raz na tydzień się skuszę na coś z ciemnej mąki, czasem rzadziej, ziemniaki mocno ograniczyłam. Węglowodany uzupełniam ryżem, kaszami, zalezy co danego dnia jem. Póki co waga się utrzymuje, a ja poświątecznym i noworocznym rozpustnym folgowaniu:p teraz znowu przestawiam się na mniejsze porcje w regularnych odstępach czasu i za kilka dni startuję znowu z I fazą dukana. Kolejny cel to jeszcze 8 kg do maja. Startowałam z 81 kg:-o jest 70, chcę dopiąć do 61, waga marzenie, wzrost 168.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistka do bólu
aaa, no i własnie - ruch, ruch, ruch - jak nie ma siły na aeroby, to proponuję szybki marsz; ja z koleżanką umawiałyśmy się na godzinny spacer, trasa nie płaska, górki, dolinki, tak sobie opracowałyśmy, żeby się zmęczyć i maszerować minimum godzinę. Wracałam spocona jak po saunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta Amerykanska: g. 10.00 - czarna kawa, pół serka topionego g. 12.00 - jajko na twardo g. 14.00 - jabłko g. 16.00 - 200g gotowanego chudego mięsa, można dodać trochę warzyw g. 18.00 - 150g chudego białego sera g. 20.00 - lampka czerwonego wina Dieta trwa 5 dni i odchudza 5 kg po pieciu dniach robimy tzw.przerwe w ktorej jemy 1000kcal i zaczac od poczatku. Jeśli bedziesz się trzymała tego to sukces murowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outr
a ile dokladnie tych dni ? 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outr
dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaw2w
Ja mogę tylko zasugerować to co mi pomogło a był to suplement z oficjalnej strony http://nplink.net/8VpqOqTl Schudłam ponad 8 kg!!! Został mi jeszcze miesiąc kuracji napiszę co i jak ! Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakicaj
Dieta o którą Ci chodzi nazywa się 5/15 Są dwa warianty : 5 kg w tydzień i 15 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SCHUDŁEM ZE 140 na 87

Przy dużej nadwadze lub otyłości jezt wskazane schudnąć 10-15 w miesiąc.Polecam rozpisać sobie dietę samemu bez czytania for,albo dietetyk.Skórę masować codziennie gąbką po 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×