Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mpfit

Kurs Instruktora Pilates

Polecane posty

Gość mpfit

Po raz kolejny zapraszamy na SZKOLENIE INSTRUKTORSKIE PILATES KLASYCZNY NA MATACH Intensywny Kurs 4 dniowy/weekendowy/ 7-8, 14-15 styczeń 2012 , Katowice, Klub Fitness Fun , ul. Ceglana 67c zajęcia: sobota: g12-18, niedziela g10-16 Program kursu: - zarys anatomii pod kątem Metody Pilates - historia Metody Pilates - podstawowe pozycje i postawy /10 ćwiczeń modyfikowanych - Pre Pilates/ - ćwiczenia na macie poziom podstawowy i średniozaawansowany /20 klasycznych ćwiczeń Pilates/ - technika, demonstracja, korekcja - modyfikacje, bezpieczeństwo ćwiczących - wskazania i przeciwskazania - metodyka prowadzenia zajęć Pilates - komunikacja z grupą - muzyka w zajęciach Pilates Małe grupy, indywidualne podejście, bardzo dużo praktyki własnej uczestników Zajęcia prowadzone są naprzemiennie w formie wykładów i ćwiczeń praktycznych. kontakt mp.cycling@interia.eu zapraszam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magDubai
Czy planujecie zorganizowac kurs pilates na matach w kwietniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam szkolenia w Akademii Diamond Pilates. Sama ukonczylam dwa szkolenia i zamierzam dalej sie tu ksztalcic. Super atmosfera, materialy ze zdjeciami cwiczen, Instruktorka prowadzaca bardzo doswiadczona i z prawdziwa pasja do Pilatesa. Akademia znajduje sie w Warszawie, ale zjazdy zawsze planowane sa z wyprzedzeniem i w weekendy wiec polecam tez osobom z poza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie szukam takiego kursu
ale w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wawie wiem że http://www.profi-fitness.com.pl/ prowadzi swoje kursy. Możesz sprawdzić, sama ukończyłam tam kurs i znalazłam prace w klubie fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×