Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ponarzekam se

niby dział teoretycznie pomocny dla kobiet prowadzących dom

Polecane posty

Gość a ponarzekam se

ale przekonałam sie już nie raz,że trudno tu o jakakolwiek pomoc...kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henia z domu białego
To prawda,ale warto próbować!Ja chętnie pomagam jeśli mam taką możliwość i potrafię.Niestety często trafia się na osoby podłe,szydercze i wredne,które tylko czekają na okazję by drugiemu dopiec,skrytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to forum pełne dzieciaków
piszących o ciazach ,rzyganiu po wódce ,zdradach,itp pierdołach Ale trafiają sie czasami NORMALNI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henia z domu białego
Dzieciaki jak dzieciaki!!!!Ale dorosłe kobiety nieraz tak potrafią dopiec bez powodu,że aż trudno mieć wiarę w człowieka.To prawda trafiają się fajne osoby,chcące pomóc i doradzić,więc jedyne wyjście to mieć gdzieś w poważaniu głupie chamskie wypowiedzi a z porady miłych osób korzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegar z kukułką
chętnie tu zajrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem mamą:)
I ja🖐️. Też chętnie posłucham i pomogę,jezeli tylko będę potrafiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ponarzekam se
ale wiecie......juz nawet nie chodzi o chamskie odzywki,ale o to,że nie ma żadnego odzewu:)...przewaznie:).....ale cieszę się,że odezwałyście sie teraz...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam przesadzacie
siedzą tu naprawdę fajne osoby, pomocne. Niektóre naprawdę mądre. Często pytam o różne rzeczy od glupotek po ważne sprawy, i nawet jeśli ktoś napisze bzdurę albo powylewa swoje kwasy , to nie zwracam na to uwagi, bo są osoby piszące z sensem i serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda gospocha
Jeśli już chcesz se ponarzekać to ponarzekajmy razem,oprócz narzekania pogadajmy też o różnych sprawach,popytajmy co kto woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henia z domu białego
Może dobrze trafiasz,na grzeczne i miłe osoby,bo ja kiedyś trfiłam,pytając o coś banalnego - na same obelgi i kpiny:( może tu sobie pogadamy wreszcie na poziomie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ponarzekam se
a chetnie ponarzekam se z wami :) ale lecę po córę do przedszkola.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henia z domu białego
Prosty przykład na cztery osoby odpowiadające,dwie pokazały swoją głupotę w całej okazałości a dwie jakoś mogły po ludzku odpowiedzieć? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5074520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ponarzekam se
hahaha.....myślę,że to dlatego,że jak pada słowo tesciowa to sie od razu nasuwa ten nieszczęsny arszenik:).....ale to i tak mały pikuś,potrafia byc bardziej złosliwi co niektórzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ponarzekam se
dziewczyny w jakim wieku jestescie? bo ja taka trochę starsza juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda gospocha
Chyba nie tak bardzo starsza,skoro masz córuś w przedszkolu:)Ja po trzydziestce jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ponarzekam se
hmmm.....za 23 dni koncze 39 lat:) wiec nie młódka już:)...ale powiedzmy,że dobrze sie trzymam...hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda gospocha
Nie liczy się wiek- liczy się charakter,znam 20 latkę,która nic nie robi tylko narzeka a znam również 60 -latkę,z którą można "konie kraść" i pośmieje się i pożartuje,rzadko narzeka miło z nią pogadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ponarzekam se
dokładnie tak własnie jest:).....a teraz juz uciekam,ale wpadnę jescscze poźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam przesadzacie
naprawdę zwracacie uwagę na te bzdurki, które ktoś tam sobie wpisze? :) Dziewczyny, temat jest przez jakiś czas na stronie głównej kafe, to też jest czasem przyczyną. Oczywiście zdarza się, ze ktoś kogoś nie lubi, albo z zasady nie lubi nikogo :p, ale to jego problem emocjonalny przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ponarzekam se
w tym dziale nie spotkałam się z chamstwem,ale to co się dzieje na ogólnym czasem mnie przeraza mimo,że wydawało mi się,że jestem wyluzowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapożyczyłam przepis z topiku
I co nie chcecie już ponarzekać? Chętnie się dołączę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz na ludowo i pomarańczowo
henia z białego domu , zgadzam się z Tobą po całości i fragmentach. Dodam jeszcze, że pomarańcze i mandarynki są tu lubiane i szanowane . Okrzyki oburzenia , nawet wyzwiska pod ich adresem to taki tutejszy folklor i zabawa. Pomarańcze mają lepiej . Czasem mogą grzecznie a czasem nie, jeśli akurat mąż za dużo wypił, tu się wyfrustrują :D Zostaję pomarańczą z przekonania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a co sie dzieje z
Pomagaja Konczita kaciaa margolka i inne sympatyczne Panie ktorych nie pamietam z nikow przepraszam bardzo. Campari tylko wkleja linki zero swojej inwencji a szkoda. Ja duzo bardziej cenie osoby ktore same modyfikuja przepisy nie trzymaja sie scisle wskazowek. Suchy przepis kazdy potrafi wykorzystac. Wiem ze z porad w/w dziewczyn kkorzysta mnostwo foremek w tym pomarancze ;) ewa, 33 tez czasm fajnie pisze, mimo ze za Nia nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×