Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pracownik miesiąca.

Data Group

Polecane posty

Gość Pracownik miesiąca.

Cześć. Ktoś pracował może w Data Group? Łódź, Warszawa, Lublin, Krakow? Jakie są wasze opinie? Znalazłem na forum gazety o nich wypowiedzi ale to z 2008/09 roku i są mało pochlebne. Zaproponowali mi tysiąc złotych netto plus prowizję. Śmiać się czy płakać. proszę o wypowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki gall anonim
jeśli chodzi o Łódź to wszyscy są jak jedna wielka rodzina:) Jak najbardziej polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,Pracowałem w Lublinie. Przez cały okres "zatrudnienia" umowy podpisywałem na administratora, bo niby czekaliśmy na pełnomocnictwa. potem odszedłem z tego syfu i mimo sporej ilości wypoconych umów nie dostałem ani złotówki!! niby miałem coś dostać za pół roku - takie tam bla bla żeby zamknąć mi język. teraz już nawet nie wiem do kogo miałbym się zwrócić bo cała kadra dawno już wymieniona, a jak wspomniałem umowy były podpisywane nie na mnie... Przestrzegam innych!! jeśli już tak bardzo chcecie pracować w tym syfie, nie obsługujcie żadnego klienta póki nie będziecie mogli na umowie podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem. W normalnych firmach takie pełnomocnictwa to kwestia kilku dni a nie miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×