Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makao 123456

kto se zna na angielskim? jest mi ktos w stanie pomoc ?

Polecane posty

Gość makao 123456

mam krotkie zadanie z angielskiego ale zupelnie nie mam pojecia z ktorej strony to ugryzc ;/ moze jest ktos po filologii i bylby w stanie pomoc/?? potrzebuje tylko pare wskazowek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewwef
a moze cos na temat tresci zadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makao 123456
muszę sparafrazować krotka definicje ze slownika (czym jest plagiatowanie) a nastepnie wipisywac wszystkie 'references' z ktorych zostaly zaczerpniete informacje.. ;/ Jest mi ktos w stanie pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi się przyda pomoc
Napisz zaproszenie. Twoi rodzice otwierają nową restaurację w waszym mieście. Na otwarcie chciałbyś zaprosić dwóch swoich nauczycieli Anglików. Zredaguj zaproszenie, w którym: Zaprosisz nauczycieli na uroczyste otwarcie Napiszesz, kto będzie uczestniczył w imprezie Podasz miejsce i godzinę imprezy Podasz, jakie atrakcje przygotowano dla gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donpedroo
Jeśli jesteście nieco zmęczeni waszymi niepowodzeniami podczas uwodzenia mogę wam polecić świetne rozwiązanie, mianowicie kursy uwodzenia w Wyższej Szkole Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Prowadza oni szkolenia dostosowane do wieku i płci uczestników, ja dzięki ich pracy wiem, dlaczego żaden mój związek nie przetrwał próby czasu, wiem, gdzie popełniałem błędy i potrafię je teraz wyeliminować :) moje zachowanie wobec kobiet znacznie się zmieniło :) polecam wam serdecznie tę szkołę, mają dobre opinie i wysokie oceny w testach www.wyzszaszkolauwodzenia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×