Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alkaina

OSPA!!!NIEDOSŁUCH????RATUNKU!!!!

Polecane posty

Mój synek 4,5 r. przechodzi właśnie ospę. Dzisiaj zauważyłam,że gorzej słyszy:( Jak cos do niego mówię, prosi zebym powtorzyla bo nie slyszy.Gdy oglada bajke prosi, zebym zrobila glosniej bo nie slyszy :( Myslalam,ze sobie jaja robi. Zrobilam wiec test.. za kazda dobra odpowiedz mial dostac M&Msa ktore uwielbia. Pytania byly proste. Mowilam normalnym tonem z odleglosci 2-3 metrow. Rozplakal sie bo nie slyszal o co go ppytalam:( Jutro ide do laryngologa. Ale do jutra umre z nerwow:( Czy to moze byc normalne w ospie, ze dzieco gorzej slyszy? czy to jest przejsciowe? nie znalazlam nic w necie:( Czy u Waszych dzieci obserwowalyscie cos takiego? Prosze niech mi ktos cos napisze..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coonatamrobiłaaa
musisz mówić do niego przez megafon. reszta jest ok :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja rodziłam raz
trudno cokolwiek powiedziec. Musisz czekać na wizytę i nie czytaj za dużo w necie. nie spotkałam się z czymś takim przy ospie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimak 39
Moze byc tzreci migdal powiekszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przy okazji nie ma przypadki
em kataru ? bo ja jak mam katar ( przy tym zapchane zatoki ) to tez słabiej slysze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może mu po prostu
krosty w uszach sie zrobiły i przytykaja kanał słuchowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annsel
Wlasnie przechodze ospe z moja 3,5 letnia corka i mam ten sam przypadek. Mozesz napisac jak sie skonczyla ta historia u Ciebie? jak sluch u synka? czy sie poprawilo? Pewnie nie czytasz juz tych wpisów bo juz minelo troche czasu. z nie cierpliwoscia czekam na odpowiedz. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyytew
Spokojnie,ospa raczej nie uszkadza słuchu.Szkarlatyna może ale nie tyle ze dzieckorobi się 'głuche" co uszkadza perforacje ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka wlaśnie wychodzi z ospy ale dobrze słyszała i slyszy. Może twój synek ma zapalenie ucha moja mała jak miała to wogole mnie nie slyszała. Nie skarży się że go głowa albo ucho boli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×