Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Limgo

Jak powiedzieć mamie o tym że chcę dobry stanik, a nie taki szajs jak zwykle

Polecane posty

Gość Limgo

Moje wszystkie staniki sa tak beznadziejne ze skonczylo sie na tym ze nosze na zmiane dwa- jeden sportowy z carrefoura(bez komentarza) i drugi z brubecka taki rosciagliwy ale wydaje mi sie ze on nadaje sie jedynie do bardzo malych piersi, a moje hmm sa w rozmiarze chyba 'c' mam 14 lat i wkurza mnie to ze nie moge nawet nosic obcislych bluzek i czesci garderoby z powodu zle dobranego biustonosza, najbardziej chcialabym sportowy ale jesli ma byc dobry to ceny zaczynaja sie od 150 zł a moja mama kupuje(sobie i mnie) staniki za maksymalnie 20 moze 30 zl nie chce takiego ktory jakkolwiek by powiekszyl moje piersi(usztywniane roznymi gabkami.. ojj nie, napewno takiego nie zaloze) ew. moznaby kupic tak zwany 't-shirt bra' no ale tez nie wiem czy jakikolwiek tani stanik bedzie dobry, nie jestesmy jakies ubogie, kupuje sobie markowe ciuchy itd ale moja bielizna od zawsze stanowila dla mnie problem bo nigdy nie byla wystarczajaco dobra a za swoje pieniadze to wole sobie kupic spodnie czy bluzke a nie stanik poza tym czulabym sie glupio kupujac stanik sama prosze pomozcie nie wiem co mam jej powiedziec i w ogole :( ten problem mnie meczy od dawna i jeszcze to ze jak biegam moje cycki lataja we wszystkie strony to strasznie krepujace w ogole moja mama mi nie kupuje stanikow prawie, ostatnio(jakieś 3 mies. temu) kupila mi sportowy ale jakies ostatnie szajstwo za 20 zl i w dodatku za duzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproś mamę, żeby
poszła z Tobą po stanik, przymierzysz i wybierzesz taki jak Ci się podoba, a może przy okazji uda się kupić w cenie odpowiadającej mamie :) A najlepiej powiedzieć o tym normalnie, w końcu nie powiesz nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okieł
u mnie też tak było kupywala mi taniochy z rynku i po 1 praniu druty mi wychodziły. Nic do niej nie docierało bo na fajki by nie miała także sama jak sobie zarobiłam w wakacje czy coś to kupiłam i miałam długo. Teraz jestem dorosła i sama pracuje na swoje staniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo bym prosila
sprobuj na tym forum poszukac,to sa staniki dobrych firm balkonetka.pl/forum/bra-swap/2011/10/13/ciucholandowe-staniki-ktos-chce-czesc-9/last balkonetka.pl/forum/bra-swap/1 czesto sa nowe staniki taniej,bo nie pasowal,zle dobrany itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limgo
No właśnie mam jakieś takie dziwne opory co do tego żeby jej powiedzieć żeby mi kupiła, nie wiem dlaczego, poza tym nasze relacje nie są najlepsze, w zasadzie to jej nie lubię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo bym prosila
skopiuj linki i wykasuj spacje.zmierz sie i wykalkuluj rozmiar tu atlastravel.nazwa.pl/mariska/ a potem poszukaj np. Na allegro juz w tym nowym rozmiarze!nie ma jednego c ! 65c i 85c to zupelnie inne miseczki ! Ja mam malutki i nosze 65c..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam się zbytnio na tym z jakich firm są dobre biustonosze ale najlepiej mi się nosi z h&mu, kiedyś będąc w Poznaniu kupiłam taki typowy gładki beżowy pod t-shirt i mam go już ładny kawałek czasu niestety kosztował 59,99 ale nosi się naprawdę dobrze myślę, że bez powiedzenia mamie o problemie się nie obędzie, może zbieraj kieszonkowe sobie i odżałuj jeden raz na coś porządniejszego chociaż to trudne bo na ogół masa rzeczy kusi w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo bym prosila
jest taka akcja na balkonetce balkonetka.pl/forum/biustonosze-za-5zl/1 sa to staniki nowe ze skazami,placisz tylko piataka za wysylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×