Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamati

jak nazywa się uszczlka/guma w pralce??

Polecane posty

Gość mamamati

Próbuję znaleźć nową gumę do pralki mastercook otwieranej od góry. Nie chodzi mi jednak o fartuch, czyli tę ogromną gumę przy bębnie, a jedynie tę prostokątną uszczelkę, która uszczelnia drzwi po zamknięciu i jest widoczna na wierzchu po otwarciu pralki. Mam nadzieję, że ktoś zrozumie o co mi chodzi i pomoże mi odkryć jak to dziadostwo się nazywa i czy to w ogóle można dokupić, bo szukałam tego w internecie i za nic nie mogę znaleźć. To tak łatwo wyjąć, że nie wierzę, że nie można tego dokupić. Byłoby mi po prostu łatwiej, gdybym wiedziała jak to się nazywa, he he :-) Bardzo proszę o pomoc! Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się
chyba nazywa uszczelka właśnie:) po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamati
No niby tak byłoby najprościej, a jednak pod hasłem uszczelka absolutnie nic mi nie wyszukuje, a i w tej kategorii części zamiennych do pralek też nie. To ja już sama nie wiem, czy tego po prostu w internecie nie ma, czy jednak ma jakąś fachową nazwę, której ja nie ogarniam?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nazywa się kołnierz
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamati
Nawet znalazłam taką kategorię ('kołnierze') w sklepach z częściami, ale takiej uszczelki, jakiej potrzebuję tam nie ma... Są tylko fartuchy, czyli te duże części gumowe bliżej bębna. Chyba pójdę do jakiegoś sklepu AGD RTV i o to zapytam, tylko kto wie czy pracownicy takich sklepów będą mieli o tym pojęcie??? ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może oring
ja kiedyś oring do pralki kupowałam i to była duża uszczela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja,larwa
kołnierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×