Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patii0501

roladki z szynki

Polecane posty

Gość patii0501

macie dziewczyny jakieś przepisy na roladki z szynki?chodzi mi głownie o farsz bo chrzanu nie lubie a mam tylko taki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja smaruję twarozkiem
daję paseczek papryki, korniszona albo szparaga albo minikukurydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_aneczka
można dołożyć jeszcze plaster sera żółtego i jak masz ochotę się pobawić, to dla dekoracji przewiązać szczypiorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojna nam nie jest potrzebna
potrzebne sa duze plastry szynki, łatwiej sie zawija. puszka kukurydzy, cebula, majonez, jajko, pieprz, sól, papryka w proszku. mieszasz majonez, kukurydze i posiekaną cebulę. doprawiasz szczypta soli, pieprzu i papryki.jajka kroisz na ćwiartki, zwijasz szynkę w "rożki", wkladasz jajko do środka i dopuchasz sałaktę z kukurydzy. pychota!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA GRA SŁÓWEK
mozna też zrobić pastę jajeczną taką jak na kanapki i dodać sporo szczypiorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patii0501
a co myślicie żebym twarożek zmieszała z jajkami na twardo i ze szczypiorkiem?a w środku położyła kawałek korniszona?bedzie dobre?proszę o szybką odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patii0501
a co myślicie żebym twarożek zmieszała z jajkami na twardo i ze szczypiorkiem?a w środku położyła kawałek korniszona?bedzie dobre?proszę o szybką odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze bedzie dobre. tylko zeby ta masa twarozkowa nie byla za zadka, bo moze 'wyplywac' ;) (nir robilam nigdy roladek z szynki, ale nie wyobrqzam sobie, zeby takie mogly byc niedobre :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dac do środka żółty ser potarty na małych oczkach, zmiażdżony czosnek, pieprz , majonez - taka paste zrobić, tylko bez soli. roladki zalać galaretą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×