Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *JustMe

Alkoholizm...?!?.

Polecane posty

Gość *JustMe

Witam. Wiele osób sugeruje mi,że mam problem z nadużywaniem alkoholu.Ja,tego problemu nie dostrzegam.Kontroluję ilość wypijanego alkoholu,nie upijam się do nieprzytomności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikun
kup sobie kudzu root

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczna 34
Witaj Ciekawi mnie skad im sie wziela ta sugestia po czym to wnosza sugerujac ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko //////////
Ale jak ktoś Ci mówi o tym to pewnie ma rację , nie musisz sie upijac do nieprzytomności ale wystarczy że po kilka kieliszków dziennie wypijesz alkoholu i bez niego nie umiesz zyć to jesteś Alkoholikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczna 34
A ja zastanaawiam sie nad soba czy tez go nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczna 34
Juz mam dola i mam ochote napic sie choc lampke wina badz redsa np lecz jakos wstydze sie kupic w sklepie bo wydaje mi sie ,ze ktos moze myslec ze mam z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko //////////
To jest tak samo z Nikotyną , palacz jak jest uzależniony od papierosów to wszystko zrobi żeby zapalić . To macie naprawdę problem , nie osądzam Was nic z tych rzeczy. Przejdźcie sie kiedyś do Grupy AA na spotkanie ich w swoim mieście i posłuchajcie sobie trochę czym jest i jak objawia się Alkoholizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczna 34
ok jesli faktycznie to prawda ?to co z tego?nikomu nie robie tym krzywdy nie upijam sie nie awanturuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczna 34
Poprostu od czasu do czasu napije sie by zapomniec moze o moich problemach o tym ze jestem cholernie samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko //////////
Ja Ci piszę tylko z własnego doswiadczenia , ja nie jestem uzależniona od Alkoholu ale mój były mąż jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczna 34
Moj obecny chyba wlasnie tez a ja chyba przez niego zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko //////////
Sympatyczna ja tez tak powinnam robić dopiero ale mam syna który mnie potrzebuje. Nigdy nie będe tak robic ze smutki będe topić w alkoholu., Masz dzieci Sympatyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczna 34
Nie nawidze pt. boje sie ,ze popil nie lubie swiat to kazda okazja do opicia sie mam dosc momentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko //////////
Ale nie każdy alkoholik sie musi awanturować i upijac do nieprzytomności , wystarczy że pije codziennie bo bez tego nie umie zyc albo smutki topi w alkoholu i tak sie to własnie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczna 34
ja tak samo mam syna i dlatego dla niego mecze sie z nim szlak by mnie trafil jakbym wiedziala,ze wydaje pieniadze pieron wie na kogo zamiast na swoje dziecko zatem tkwie w niebagatelnym przepraszam za wyraz "GÓWNIE" i poprostu juz nie radze sobie z tym ,nie mam przyjaciolki nie mam z kim o tym pogadac jest mi tak przykro i zle .Dobrze ze mam prace bo czuje ze mam juz nawet depresje nie spotykam sie z nikim unikam kontaktow z ludzmi jest mi tak ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczna 34
To jedyny sposb by przez chwilke nie myslec o smutkach ,problemach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko //////////
Co do Tych Grup naprawde nie zartuje , ja byłam kiedys dwa razy na takim spotkaniu . Przychodzą tam równiez rodziny uzaleznionych od Alkoholu . Nie musisz nic mówic o sobie jak nie chcesz , mozesz tylko słuchac ludzi jak o swoim zyciu mówia i drudzy np. doradzają albo podobne opowieści opowiadaja i jak zaczeli z tym walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *JustMe
Piję często,ale nie codziennie. Zazwyczaj,gdy wracam z pracy2,3 kieliszki wina lub koniaku,nie więcej.Bo następnego dnia muszę jakoś funkcjonować.Mieszkam sama,nie muszę ukrywać się z piciem. W towarzystwie,na imprezach,wyjazdach itp.nie piję wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczna 34
Chyba nie bylabym w stanie zjadl by mnie wstyd nie odwazylabym sie potem pojsc do pracy myslac ze spotkam kogos z tej grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko //////////
Ale tego nie ma co się wstydzić , nie ty jedna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczna 34
no ja podobnie 2,3 lampki wina.Kurcze chyba mamy problem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko //////////
Dziewczyny to tak sie zaczyna własnie . Ja tylko wam radze jak nie musicie to nie pijcie codziennie nawet ta lampke wina , bo później będzie coraz wiecej . Tak jak wcześniej napisałam o Nikotynie to z Alkoholem tak samo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczna 34
Nie chyba bym sobie ztym nie poradzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *JustMe
Ja również nie pójdę na spotkanie AA.Z tego powodu,co Sympatyczna.Mam taką pracę,że gdyby ktoś mnie na spotkaniach AA spotkałbędę 'spalona'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczna 34
no moj maz jak chce kupic 4 paka a ja protestuje bo mowie ze albo 1 albo wcale to robi dym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *JustMe
Alkohol pomaga mi odprężyć się po ciężkim dniu w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczna 34
No dokladnie *JustMe wiem,co czujesz moze nie to ze spalona ale nie poradzilabym sobie z tym wstydem wiem bo mam slaba psychike juz czuje ,ze mam depreche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złakobieta.
zrób jak ja: zacznij traktować swój alkoholizm jako bilet do autorealizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko //////////
JustMe kto Ci powiedział że masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko //////////
Sympatyczna a wiesz że Derresja przy piciu Alkoholu jeszcze bardziej sie uaktywna . Idź do lekarza kiedys i powiedz mu o tym , zobaczysz że to samo Ci powie co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×