Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KOLEZAnkaaaa...

urodziny synka..menu

Polecane posty

Gość KOLEZAnkaaaa...

juto mój synek ma urodziny i przyjdzie kilka cioć i wujków:)moje menu to schab pieczony z nadzieniem pieczarkowym(przepis podpatrzony na tym forum):),roladki z kurczaka z serem i papryką w cieście,kurczak pieczony,no i półmisek wędlin,śledzie z cebulką ,ze świąt zostały mi karkówka pieczona i schab ze śliwką więc pokroję na zimno i jakiś sos pieczeniowy do tego .myślicie że wystarczy takie menu?będzie 7 osób razem z nami i dwójka dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLEZAnkaaaa...
a może macie jakieś proste i niedrogie pomysły na przystawki przekąski.mam kalafior mrożony boczek wędzony,salami w zamrażarce ,trochę szpinaku i wiatr w porfelu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może macie jakieś proste i niedrogie pomysły na przystawki przekąski.mam kalafior mrożony boczek wędzony,salami w zamrażarce ,trochę szpinaku i wiatr w porfelu boczek wedzony mozesz zrobic ze sliwkami suszonymi lub ziemniakami wystarczy zapiec ziemniaki myjesz nacinasz w plasterki alr nie do konca wkladasz w te szpary boczek zapiekasz w piekarniku z salami pieczarki i np kawalka sera zoltego zrob koreczki do szpinaku wystarczy dodac 2-3 zabki czosnku i jest pyszne spaghetti do tego wystarczy kawalatek gorgonzoli lub smietany aby sosik zrobic kalafiro tradycyjne z buleczka ( zasmazka ) jak masz pieczarki pomidory i nser zolty to zrob pizze plus salami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLEZAnkaaaa...
Dziękuję kaciaa te koreczki to fajny pomysł ale ziemniaki uwielbiam ,więc na pewno zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×