Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka8o

DZIECI pamiętają poprzednie wcielenia.

Polecane posty

Gość inka8o

Interesuję się reinkarnacją, jakiś czas temu znalazłam kilka artykułów poświęconych wyżej wymienionemu tematowi -podobno dzieci do 5 roku życia pamiętają swoje poprzednie wcielenia :) http://www.paranormalne.eu/forum/index.php?showtopic=4332 http://www.paranormalne.pl/topic/879-niesamowita-historia-marcinka/ Jako, że sama nie mam jeszcze dzieci, chciałabym zapytać Was, czy Wasze dzieciaczki kiedykolwiek wspominały coś na ten temat. Czy opowiadały, że były duże, albo czy pamiętacie coś.. co tak naprawdę nie miało miejsca. Zapraszam do dyskusji, bo to ciekawy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ciocia gdy byla
mala,twierdzila,ze kiedys mieszkala w palacu,ktory jest w naszej okolicy.tlumaczyla i rysowala,jak kiedys wygladal,ze brama byla zielona itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuć jeszcze jakieś linki
na ten temat, bo ciekawe są i poczytałabym chętnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuć jeszcze jakieś linki
thnx;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhgfdkfaa
no moje dziecko jeszcze nie ma dwóch lat i dopiero zaczyna swoja przygodę z mową,mówi bezblędnie po angielsku choć w tym życiu nie słyszało tego języka Np zamiast choć mówi kam albo zamiast książka buk i przykady można mnożyć-nie wiem skąd jej sie to bierze-sma się dziwię. Generalnie teraz juz coraz częsciej mówi po polsku ale im dalej wstecz tym więcej słow anglojęzycznych można było usłyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhgfdkfaa
Ale mi nauka mowy wydaje sie jakimś kosmicznym wyczynem Bo np osoba dorosła ucząca się obcego języka ma punkt odniesienia w postaci znajomości swojego języka którym sprawnie włada A dziecko tego nie ma no chyba że ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nie wiem czy dobrze trafiłem... Ja z kolei interesuję się inkarnacją ale bardziej specjalistyczną. Mianowicie inkarnacją Passer domesticus. Zauważyłem, że z czasem daje się zauważyć tendencję do międzypokoloniowej unifikacji szerokopasmowej co ma najprawdopodobniej źródło w sprzężeniu zwrotnym na lini gen mem synchronizującej z awaterem astrala kolapsującego do zawniętego prostopadle wymiaru grawitacji wstecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka8o
podbijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxs
Nikt nie jest zainteresowany takim tematem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka8o
Up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknij sie
w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka8o
niby dlaczego? temat mnie bardzo ciekawi, więc chce popytać :) Często dzieci mówią różne dziwne rzeczy i uznaje się to, za wyobraźnię, a może coś w tym jest? Nie jestem fanatyczką, traktuję to jako ciekawostkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka8o
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kuku...:)
temat bardzo ciekawy:) przeczytałam wszystkie historie i chyba w to wierzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka8o
Ja bym chciała w to wierzyć, myślę, że gdyby było to prawdą nasze życie miałoby głębszy sens :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfgnfg
Moje nic nie wspomina ale fakt że czasem buczy jak młody cielak. :D (Ciekawe czy głupi mają łatwiej? Chyba tak. A przynajmniej ciekawiej.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio na TLC
leciał odcinek o chłopcu 2 letnim który opowiadał o samolotyach i w ogóle,rodzice doszli do tego ze był w poprzednim wcieleniu pilotem który zginął w wypadku samolotowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiapysia
Masakra przeczytalam artykul o tym chlopcu. az ciezko uwierzyc ale daje do myslenia. Moja corka ma rok, ale jak skonczy dwa lkatka zadam jej to pytanie czy pamieta jak byla duza. Jest to cos niesamowitego!!!! Podbijam temat i prosze o wiecej takich artykułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko jeszcze nie rozmawia :) żadne inne dziecko które zn am nie zwierzało mi sie z czegoś takiego, za to ja sama pamiętam rzeczy, które nie mogły sie zdarzyć, za to mogły mi sie przyśnić w dzieciństwie :p ale pamiętam to bardzo dokładnie :) na przykład jak jadę na motocyklu jak kierowca, pamiętałam to już jako mała dziewczynka, ale nie tyle samą jazdę tylko uczucie z nią związane, wiatr na twarzy, to że patrzę przez kask itp :) a moja mamma na sto procent wie że pierwszy raz jechałam na motorze kiedy miałam nie mniej niz 10 lat a to wspomnienie było dużo wcześniej i nie wiem skąd sie wzięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka8o
http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Dowod-na-istnienie-reinkarnacji,wid,11292399,wiadomosc.html?smgajticaid=6db2e To chyba o tego chłopca (pilota) chodzi, nazywa się James Leininger. Więcej znajdziecie w google :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio na TLC
inka zgadza się o to mi chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiapysia
Masakra:) dodaJE TEMAT do ULUBIONYCH!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka8o
Cieszę się, że większości podoba się ten temat :) Ponownie zapraszam do dyskusji, w między czasie będę dorzucać inne ciekawostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pamiętam poprzednich wcieleń, ale doskonale pamiętam strach przed samolotami, który towarzyszył mi od wczesnego dzieciństwa, mniej więcej odkąd pamietam czyli 1,5-2 lata jeżeli tylko słyszałam warkot samolotu, natychmiast wbijałam się pod łóżko i rękami osłaniałam głowę, wywoływało to we mnie wizje pożaru, ognia, ruin i panicznego strachu, przypuszczam, że we wcześniejszym życiu mogłam przeżyc jakieś bombardowanie strach minął, ale uczucie grozy jak widzę samolot, szczególnie nisko lecący albo helikopter pozostało druga dziwna rzecz to znajomość Budapesztu, byłam tam mając 14 lat i zostałam puszczona samopas świetnie się orientowałam w tym mieście, wiedziałam nie wiem skąd, jak trafić do róznych miejsc, bezbłędnie odnajdywałam drogę, no po prostu poruszałam się tam, jakbym znała to miasto od lat, a byłam tam pierwszy raz, a wieczorem bez żadnego problemu, nie pytając nikogo o droge trafiłam na miejsce zbiórki odległe o kilka kilometrów... i od dieciństwa umialam wróżyć ręki, chociaz nikt mnie nigdy tego nie uczył, dopiero jak byłam dorosła to kupiłam sobie ksiąkzę o chiromancji i wyczytałam tam wszystko, co już wcześniej wiedziałam może jaką węgierską cyganką wcześniej byłam czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość language of business
ze dwa lata temu bylam z rodzicami i z ich dwojka znajomych nad jeziorem. przelatywal samolot czy tez helikopter i wtedy znajomy (taki glupol) zrobil z rak trabke i powiedzial: uwaga, uwaga, alarm bombowy! w tym momencie ja sie prawie rzucilam na ziemie i przykrylam glowe. nie wiem skad mi sie to wzielo. moi rodzice byli w szoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×