Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina6140

Wesele na ślasku i okolicach

Polecane posty

Gość Ewelina6140

Witam , Szukam sali na 2012 r. Ciężko z terminami :( chyba bede nawet musiała zadowolić sie ślubem w środku tygodnia. Szukam sali z naprawdę dobrym domowym jedzeniem, którego będzie bardzo dużo. Nie zależy mi, aż tak bardzo na wygładzie. Choć stodoła tez nie wchodzi w grę. Zauważyłam ,ze im piękniejsza sala, tym bardziej wymyślne jedzenie, a moja rodzina pochodzi ze wsi i kawiory i tego typu jedzenie odpada. Z tego co czytam opinie, to chyba nie ma sali która nie miała by skrajnie dobrych i złych opinii , i ciężko podjąć decyzje, bo jeśli chodzi o wystrój ,to łatwo zweryfikować gdzie jest dobrze ale jeśli chodzi o jedzenie ... :( to juz nie takie proste. Niesyty podejrzewam ze, większość opinii jest wpisywana przez właścicieli restauracji. Ta sytuacja juz bardzo mnie stresuje, BO ZOSTAŁO MI MAŁO CZASU także bardzo prószę o pomoc w wyborze sali na Śląsku może być w górach !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takiej sytuacji wynajęłabym salę na wsi, swoją kucharkę itd wtedy bardziej od Ciebie zależy ile i co będzie do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorolka*
Ja polecam gościniec szumny w Jaworzu ;) Jedzenie przepyszne, swojskie i nie słyszałam żeby ktoś był niezadowolony ;) Byłam tam w zeszłym roku na weselu i naprawdę ze wszystkich wesel na których byłam to było najlepsze. Sala dosyć duża, sporo miejsca i przy zabawach nikt nikogo nie przewraca jak to bywa w tych restauracjach co parkiet jest wielkosci mojej łazienki :o Osobiście polecam, nigdzie nie jadłam tak dobrego jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daraija507 pytasz w jednym z założonych przez Ciebie tematów o opinie dotyczącą Karczmy bida w boleslawcu a teraz sama komuś polecasz ? Dziwne troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne bo pytam innych o opinie sama bawilam sie tam na weselu 3 lata temu, byc moze cos sie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam ze masz już tam sale zarezerwowaną bo myslałam ze nie masz , sama szukasz opinii a temat tej sali i wprowadzasz kogoś w błąd pisząc że polecasz a sama nie wiesz jak tam jest, już wyjaśnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
Ja mam w Skrzyszowie w "Wiktorii". Piękna sala, przepyszne (normalne!) i dużo jedzenia. Mają w ofercie również noclegi http://oslizlok.pl/ Byłam tam na kilku imprezach i dlatego zdecydowałam się na zrobienie tam wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D:D:D:
Ewelina, a który region śląska Cię najbardziej interesuje? Bo Śląsk jest rozległy, a chyba kiepski pomysł żeby z kościoła tłuc się do restauracji np. ponad 2 godziny... Druga sprawa: na ile osób ma być sala? Coś na pewno znajdziesz, bo zdarza się nawet że pary rezygnują ze ślubu i zwalniają się terminy w fajnych knajpach. Tyle tylko że na śląsku jest ten problem, że popularne "weselne" restauracje są zwykle rezerwowane z dużym wyprzedzeniem. Ale podaj więcej konkretów, to może coś pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina6140
Jestem z Rudy ślaskiej, Moi rodzice wmuszają mi Adrie ale z tego co czytam to nie ma dobrych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ile osób ? W Gliwicach jest fajna restauracja Chata Polaka góralski styl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie ciężko z terminami ale jak pisałam z dziewczynami na wątku ślub1013 to było tyle osób kpiących że 2 lata wcześniej to zdążymy się 10 razy rozejśc i wyśmiewali się z nas - dziewczyn planujących i rezerwujacych sale. To nie do Ciebie ale właśnie ja też kilka miesięcy temu zaczęłam z narzeczonym planować ślub z weselem i dobrze że równe 2 lata wcześniej zarezerwowałam sale bo teraz rezerwują na 2014 oczywiście na marzec czy październik 2013 są miejsca ale na typowo weslene miesiące - miesiące wakacyjne to uż miejsc nie ma na 2013 tylko u mnie jest mało takich dużych restauracji an wesle adlatego jest tak ciężko coś fajnego znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Stara Drukarnia w Rudzie - Godula :) ? Miałam kilku znajomych tam na weselach, polecaja. a w Adrii byłam na 18ste znajomej i było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina6140
Jak najbardziej podzielam zdanie ze lepiej 2 lata wcześniej rezerwować sale. Ale, nie zawsze jest tak jakbyśmy tego chcieli. 2 lata temu dopiero poznałam mojego narzeczonego Oświadczył sie kilka tygodni temu. Rodzice oznajmili, ze jak nie w tym roku, to dopiero 2014 bo na 2013 już rodzeństwo mnie w kolejce wyprzedziło, a dwóch wesel w jednym roku nie są w stanie zrobić. Ja już mam swoje latka bo 26 wiec sama rozumiesz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina6140
aaaa gości bedzie ok 110 ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
w tych okolicach polecam Constantin w Bytomiu albo Pod Arkadami w Sierotach,Adria w Rudzie Śląskiej też jest fajna ,mają dobre jedzonko ale tam robią kilka imprez na raz,jak trafisz na termin że będzie tylko Twoja impreza to będzie super,w lokalach gdzie odbywa się więcej niż jedna impreza niestety zdażają się jakieś nieścisłości i pomyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D:D:D:
poszukaj w knajpach położonych nad jeziorem (nad Dzierżnem lub w Pławniowicach). Jest tam tego sporo - Laguna, Elefant, Energetyk, Łabędź, Posejdon. Kolejny punkt to tawerna w Kleszczowie, ale jest dość popularna, więc nie sądzę, żeby miała wolne terminy Ktoś wspominał o chacie Polaka w Gliwicach - wiem że robią tam kilka wesel na raz (mają taką ściankę działową), więc jeżeli nei jest to dla Ciebie problem to może akurat będzie miejce W Gliwicach jest jeszcze dość duża sala bankietowa Mag, niestety też jest dość popularnym lokalem, ale warto spróbować. Sieć restauracji Biały Dom - są chyba w Rybniku, Czerwionce, Ochojcu, Paniówkach. Również praktykują tam 2-3 wesela jednocześnie. W Paniówkach jest też bardzo fajna knajpa Werona. Jest jeszcze Zabrze - Pod kasztanami, ale też mogą być oblegani. To tyle co mi przyszło do głowy... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Zajazd Mat w Bełku przy Ul. Wolności. Moim zdaniem jeden z lepszych lokalów, które w życiu odwiedziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat stary ale jakby ktoś szukam - w Czerwionce jest Hotel Biały Dom. Piękna sala i jedzenie które każdemu smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

O widzę, że pojawiły się już rekomendację Hotelu Restauracji Biały Dom w Czerwionce. Jestem zachwycona organizacją, wystrojem, generalnie wszystkim. Bardzo serdecznie polecam. Sama tam organizowałam własne wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×