Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natka2418

Nie radze sobie już ;/ pomoc prosze !

Polecane posty

Witajcie ; ) nie sadziłam że bede musiała tu cos pisac no ale trudno .. mam chłopaka jestesmy ze soba 3 miesiace kłóciliśmy sie i wgl ale teraz jest dobrze ... on wszytko robi żeb było dobrze i wgl ale nie raz nie potrafie mu zaufac ;/ choć wiem że to prawda czy cos ;/jestem bardzo ciezko zazdrosna o byle co ;/każd mały powód mnie już smuci i chce mi sie płakać ...;/ bardzo go kocham i wdaje mi sie żę on mnie tez ale nie wiem co mam zrobic żeby nie byc taka zazdrosna i zeby nie smucic sie z ble czego nie potrafie ;/ ale może znacie jakies rady;/ ?Chciałam iść do psychologa ale nie wiem co mu powiedziec.. A mam dosc ciagłego płakania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagalska
moze warto by było spuścić na luz? poco sie denerwujesz tak? jezeli twoj chłopak np idzie z kumplami na piwo to ty zamiast beczec idz z kolezankami na zakupy do pabu . jak dalej bedziesz taka jak teraz to długo sie tym chlopakiem nie nacieszysz. zacznij mu ufac jezeli nic zlego nie robi bo mozesz zniszczyc swoj zwiazek brakiem zaufania.chlopak w koncu nie wytrzyma i cie kopnie w dupe. taka prawda. postaraj sie nie robic jazd a na pewno sie ułozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
witaj w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
a masz powody do zazdrosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mam powodów ale nie raz tam idze z kolegami i jakies koleżanki ale to najczesciej jedna taka co sie długo znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ja mam tak samo. tyle ze moj nie wychodzi z nikim. bylo tak, ze mu zabranialam wszystkiego z zazdrosci, on mnie oklamywal i zerwalismy. potem ja odpuscilam troche, ale i tak mam kontrole nad wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak samo ; / ale wiesz co przykro mi dzisiaj było jak on poszedł z moim kolega na piwoo ;/chciałą mnie zbarac ale ja z tamtm już sei pokłóciłam to nie chiałam iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog by się przydał
bo albo jesteś jeszcze bardzo młoda i nie wiesz na czym polega związek albo masz masę kompleksów albo faktycznie problem z zaufaniem i bezpodstawną zazdroscią co to znaczy że smucisz się ? smucisz się za każdym razem gdy sobie uroisz że facet nie zachowuje się fair w stosunku do Ciebie ? z takim podejściem szybko go do siebie zrazisz faceci nie lubią nadąsanych lal strzelających focha bez powodu, pesymistek, zazdrośnic i kobiet bez własnych znajomych, hobby, zainteresowań czyli kobiet typu bluszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
i przede wszystkim nie czytaj na kafe tematow o podejrzeniach i zdradzie, bo popadniesz w histerie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
jak kocha to normalne ze jest zazdrosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
moze faktycznie psycholog jest potrzebny. bo jak dlugo to wytrzymasz? placz i zastanawianie sie czy faktycznie jest tam gdzie mowi ze jest, czy moze kogos nie poznal, czy nie ukrywa czegos... a jak potem dojda awantury z byle powodu, bo np nie odebral tel od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
jestem tu sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiesz co jednak mu ufam ale teraz mi napisał sms ze jest lipa bo mało sie widujemy i wgl a ptam go czy chce zerwac on ze nie no to kurdee a takie cos mi pisze ...;/ i odrazu łzyy ;/ i wgll no i co to za interes ;/ masz gg może to popiszem jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba fora pomyliłas
autorko-DZIECIAKU:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia:).
moj facet od ponad pol roku pracuje w norwegii jestem tez zazdrosna i bzesto mnie oklamuje bo mowi ze wie jak ja zareaguje jestesmy ze soa prawie 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
a moze wychodz z nim czesciej? tak, mam gygy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba fora pomyliłas
kasia:).i starasz sie o dziecko buhahahahaha nieodpowidzialny szczeniaku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia:).
tak stsaram sie bo nie zawsze tak jest ja mam wrazenie ze problem tez jest we mnie duzy ze mu bardzo duzo zabraniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
kasia, z czym oklamuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia:).
no np. z tym ze zabieral dziewczyne mojego kuzyna i mojego kuzyna do norwegii o oni razem z moim kuzynem pracuja a ona do niego wydzwaniala bo chciala sie dowiedziec czy dojechal szczesliwie do domu a takto to chyba nic bo mowi ze mnie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba fora pomyliłas
ale z was jeszcze dzieci rany:O :O:O:O niedojrzałe dziewuchy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia:).
dlaczego tak uwazasz nastepna sie znalazla ktora jest madrzejsza i szpanuje kazdy jest inny i ludzi akceptuje sie takimi jakimi sa dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ja mialam tak ze klamal ze jest w domu a szedl na pilke i zawsze mi sie tlumaczyl ze gdybym mu nie zabraniala wszystkiego to by nie klamal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia:).
no wlasnie moze oni tak maja bo wiedza ze sie denerwujemy i nie chce mowic ale ja mam zasade lepsza gorsza prawda i najlepsze klastwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×