Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martynayna

Zrobilam to!

Polecane posty

Gość Martynayna

W sylwestra zrobilam to z chlopakiem w moim wieku, mam 15. bylo super, mial prezerwatywe :). Najpierw cos tak w duzym gronie gadalismy pilismy, w pewnym momecie ten chlopak(kolega z klasy) zlapal mnie za tylek. Myslal, ze zaraz go okrzycze czy cos, ale jakos nic nie zrobilam. Troche sie oddalilismy i zaczelismy sie calowac. Zlapal mnie za cycki, a ja go za krocze. Odebral to chyba jako sygnal, ze chce, bo zaprowadzil mnie do pokoju i zamknal drzwi. Zaczelam sie rozbierac, pod koldra(lezala na lozku). Zdjelam juz wszysztko, bylam pod koldra, a on zdjal juz spodnie i bluzke. Podszedl do mnie, troche glupio mi bylo, ale zdjelam mu majtki. Juz mu stal, mial tak na oko z 15cm calkiem fajny :D. Zdjal ze mnie szybko koldre, powiedzial, ze mam super cialo i wszedl do lozka. Powiedzialam, ze ja sie klade na brzuchu, a on moze zrobic co zechce. Polozylam sie na brzuchu, on na mnie, poczulam jego penisa. Zaczal powoli mi go wkladac w cipke. Za chwile wyjal, powiedzial, ze zalozy tylko gumke i zaraz wraca. Zalozyl, i znowu wlozyl. Troszke zabolalo, ale bylam tak podniecona, ze nie bylo zle. Zaczal mnie posuwac, troche jeczalam. Po ok. 2 minutach powiedzial, ze zaraz dojdzie. Bylo mi bosko!!! W koncu sposcil sie i jeszcze troche wkladal. Potem zdjal gumke, rzucil na podlowge i spytal sie czy zrobie mu loda. Powiedzialam, ze jakos glupio mi tak, ze moze kiedy indziej. Po prostu nie moglam. Za chwile polozylam sie na plecach, a on na mnie i zaczal mi calowac piersi. Jeszcze sie troche calowalismy i skonczylismy. Ubralismy sie i wyszlismy z pokoju. Ja wskoczylam do lazienki, bo nie doszlam. W koncu moglam sobie wlozyc cos wiecej niz jednego paluszka(byla wczesniej dziewica), wlozylam 3 i zaczelam posuwac. Za chwile doszlam. Mialam fajowy orgazm. Wyszlam z lazienki i wrocilam na imprezke. Jeszcze sie z nim pare razy pocalowalam i tyle. Teraz w szkole patrzy sie na mnie i czasami lapie mnie za tylek. Chyba umowimy sie na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja się pytam
Czy musiało do tego dojśc ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściema
zbyt kwieciście opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
kolejny pedofil i jeszcze damski boxer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny..094
prowo, za bardzo dokladnie opisane jak na dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoo
hehe a skad ty wiesz z jaka dokladnoscia moze pisac 15 letnia dziewica? z autopsji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny..094
no sorry na pewno nie tak -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exford
kuul!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera mit euch
Wzruszające, w M jak miłość nie było bardziej wzruszających scen miłosnym. 😭💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodzę w głowe
jak trzeba być spaczonym by takie rzeczy zmyslać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera mit euch
Tak to jest, kiedy rodzice nie wychowują, tylko kupują dziecku komputer. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
dziewica tak to po 2 minutach jest już tak podniecona że nie czuje bólu ? w dużym gronie nikt nie dopatrzył się że chłopak klepie dziewczynę i się oddala ? weekend jest jutro ? chłopak do kolegi z klasy ? w domu z dużą ilością ludzi wyszedł i wrócił nago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera mit euch
Teraz już wiadomo, że to zmyślona bajka, bo się autorka nie odzywa, To pewnie jakieś chore fantazje spoconego pana typu bears z mikropenisem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
pan typu bears ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
taki tłusty facet co sowiego penisa nie widzi przez brzuch i dlatego że od kompa ma halunyXD i troche mu nie urósł od transplantacji z allegraXDXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bears?
a jesli siedze przed komputerem i lubie sie czesto masturbowac, a swojego vpenisa nie widzialem od ladnych paru lat to jestem panem tego typu? Chcialbtm zaznaczyc ze mam 52 lata i na imie Henryk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera mit euch
Tak, Henryku, jesteś bearsem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
nie jesteś szanującym kobiety internautą co sobie czasem ulży w granicach przyzwoitości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×