Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuz88

czy wszystko w porządku z maleństwem? chyba niepotrzebna panika?

Polecane posty

Gość Zuz88

Na wstępie chciała bym wszystkich powitać. Jestem w tym pięknym stanie już 13-ty tydzień:) Wszystko jest w jak najlepszym porządku... Mam jednak pare pytań odnośnie moich wątpliwości. Pytanie nr.1 Słyszałam że rozciągająca się macica, szczególnie u osób szczupłych może nieźle dać w kość... od paru dni bolą mnie pachwiny... i dół brzucha gdy mam pełny pęcherz np. po nocy czy jak nie mam możliwości się wysikać w chwili "zachcenia" :) czy to normalne? Pytanie Nr 2. Być może ta moja nad wrażliwość jest spowodowana tym że mój narzeczony strasznie przeżywa wszystko i dmucha na zimne... Dziś rano rozpalał ogień w kominku w salonie, ja leżałam sobie jeszcze w łóżku w pokoju obok, miałam zamknięte drzwi... niestety wietrzysko było dziś okropne i przy rozpalaniu dym z drewna zassało spowrotem do pomieszczenia, było siwo hehe.. ale ja siedziałam w pokoju, mój narzeczony pootwierał okna i starał sie przewietrzyć dom ale straznie śmierdziało, i przyznam szczerze aż mnie głowa rozbolała i zrobiło się nie dobrze... nie cierpie tego smrodu... ja w pokoiku również otworzyłam okno i nie wychodziłam do salonu... Jedno wiem na pewno że to nie był tlenek węgla... bo on jest bezwonny i nie widoczny,a to był zwykły dym... palimy tylko drewnem, nie śmieciami czy plastikiem... ale czy mojemu maleństwu nic nie grozi?czy jest wszystko wporządku? czy mój narzeczony może przestać panikować? bardzo proszę o pomoc... i czekam na odpowiedzi... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrys szablozeby
nic kochanie, nie stresuj sie - bo stres matki moze zaszkodzic dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuz88
dziękuję za odpowiedź:) uspokoiłaś mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczna mamuśka
Wszystko OK. Bóle brzucha miną za jakiś czas, ale w ciąży zawsze będzie cię coś pobolewać. Jak nie brzuch to cycki, a jak nie cycki to głowa, a potem będzie cię bolało z prawej strony pod żebrami, gdy maluch zacznie naciskać na płuca. To normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praktyczna ma rację, w ciąży zawsze coś da znać o sobie.A jeśli chodzi o dym-myślę że nie masz powodów do niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×