Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość waves94

włosy kręcone

Polecane posty

Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.fryzomania.pl/blog/?p=1607 Dobra szczotka to podstawa. Trzeba z niej umiejętnie korzystać, a przede wszystkim systematycznie rozczesywać włosy. Wtedy docelowo powinno być wszystko OK. Włosy wymagają odpowiedniej pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Boże jaka bzdura. Włosów kręconych się nie częste, tylko i wyłącznie podczas mycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czesze *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kręcone włosy, jeśli je rozczesuje to tylko specjalną szczotką, która ich nie puszy. Z reguły jednak wystarczy je ułożyć palcami dłoni i są ufryzowane. Kiedy widzę, że słabną wzmacniam je biotebalem, mam również specjalną odżywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carysca

Specjalnie pod moje włosy kupiłam sobie suszarkę babyliss 6732E, ma świetny dyfuzor który jeszcze bardziej  podkreśla skręt loków, moje włoisy ie bardzo z t ą suszarką polubiły, używam codziennie bo rano lubię mieć swieże włosy, a jak ich nie umyję to pod czapką robią się już w ogóle oklapnięte. Rano je suszę, podkrecam i ładnie wyglądają cay dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaaa

Ja żeby okiełznać moje loki stosuje po prostu kosmetyki do włosów kręconych. Przede wszystkim szampon i odżywka, ale też zdarza mi się piankę. Wszystko od Moroccanoil. Polecił mi tę markę fryzjer i jestem w pełni zadowolona. Włosy nie puszą się i dużo łatwiej się układają, w końcu tak jak ja chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klon

Moje są kręcone ale jednak krótkie, więc nie ma z nimi dużo pracy. Ja się głównie skupiam na pielęgnacji Biotebal men, dzięki czemu nie wypadają i nie są słabe. Prosta sprawa i nie wymaga wile pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×