Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

illayla

szukam podobnychh przypadków ;) zapraszam!!

Polecane posty

Dziewczyny jestem pewna że to kolejny wątek do którego się przyłączy mnóstwo osób mam nadzieję, że razem pokonamy to co chcemy osiągnąć i może nawiążemy jakieś koleżeńskie relacje Chętnie zapraszam. A więc chodzi o to, że minęło 8miesięcy od mojego porodu, ćwiczyłam na początku jak już mogłam bo miałam cesarkę więc nie mogłam od razu.. potem zaczęłam zażywać tabletki anty Yasminella 2blistry czyli 2miesiące nie przytyłam ani kg a schodziłam nawet z wagi bo potem zrobiłam sobie dięte kopenhaską przy czym przy 4 dniu padłam bo wracałam ze spaceru z mała i poprostuu mi się słabo zrobiło, potem zaczęłam Cilest 4opakowania przy czym nie wspomnę o skutkach ubocznych po prostu chodze od lekarza do lekarza, ale to nie ten temat. Teraz zaczęłam Kontracept i moim postanowieniem noworocznym było rzucić papierosy i zacząć dbać aby na wakacje mieć wagę 69kg ! teraz warzę 80 to naprawdę dużo ale przy wzrośnie 178cm.. chcę ważyć tyle ile ważyłam przed ciąża.. Bardzo zależy mi na tym by czuć się przy swoim partnerze atrakcyjnie, mimo że on absolutnie nie pokazuje by go moje ciało obrzydzało czy coś kocha mnie taką jaką jestem, ale chce zrobić to dla siebie i w te wakacje czuć się fantastycznie na plaży ! szkoda, że w stroju jedno częściowym bo brzuszek to mam zmasakrowany przez rozstępy ale masuję sobie sposobem bańkami chińskimi i naprawdę widać efekty mam nadzieję, że ktoś się dołaczy! i razem stworzymy miły i ciepły klimatt na tym Foruum Czekam na odpowiedzi dodam , że jestem zTarnowa więc jakby się ktoś znalazł również było by wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie na razie na żadnej .. :( hehe.. bo to były święta, póżniej były pierogii domowe ruskie.. i wiesz jak to jest.... a Ty na jakiej jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wlasnie mialam takie myslenia jak ty,ze na swieta sobie odpuszcze bo tyle pysznego jedzenia bedzie,a po nowym roku zaczelam diete DUKANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co przy tej diecie się je, bo dużo o niej słyszę właśnie dużo osób ją testuje.. ale kiedyś patrzyłam na internecie to nie za ciekawy ten jadłospis był dla mnie. jak byłam na diecie kopenhaskiej to nie zapomnę tego szpinaku surowego bez śmietanki bez niczego poprostu bleee.. taka zwykła ugotowana trawa, ogólnie lubię szpinak ale doprawiony itd. albo te pomidory bez soli i pieprzu masakra :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie dieta kopenhaska to zwykle glodzenie sie i tyle, a dieta dukana opiera sie na 4 fazach: Faza 1 - jemy ile chcemy ale tylko pokarmy białkowe - Faza 2 - do białka dołączamy warzywa - Faza 3 - w czwartki jemy tylko białko - Faza 4 - normalne odżywianie przez 6 dni w tygodniu Dodatkowo codziennie należy pić przynajmniej 1,5l wody. Codziennie 3 łyżki otrębów. tutaj daje ci link jak chcesz sobie poczytać http://www.fitness-odchudzanie.pl/dieta_dukana.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaksiezniczka jesteś?? sorry ze mnie tyle nie było ale mam 8miesieczną córeczkę więc przy takiej to wiesz ciężko trochę znaleść czasu l;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×