Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziewczyna.

Prostownica..

Polecane posty

Gość Dziewczyna.

czy prostownica REMINGTON S1051 jest dobra? nie puszą się po niej włosy? i na ile utrzymuje się efekt prostowania ? mam zamiar ją kupić. i czy ogólnie jest dobra. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna.
no tak, zadałam to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgkmr
ja ostatnio stalam przed ciezkim wyborem i powiem Ci ze nawet moje zniszczone wlosy ktorych nic nie jest w stanie wyprostowac, remington shine therapy uczynila cuda;) na str remington24.pl za niska cene dostaniesz i szybko przyjdzie ,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam inny model, ale remington i jestem bardzo zadowolona :) służy mi już kilka lat i nigdy nie zawiodła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgkmr
Trzyma mi do nastepnego mycia, sa proste jak druty, pieknie blyszcza i sie układają,a mam straszne siano ktorego nic nie jest w stanie ujarzmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze jest to, że by prostownica miała ceramiczna powłoke, wtedy na pewno nie będzie tak niszczyła włosów, jeśli chodzi o puszenie to zapobiega temu suszarka z jonizacja, więc jeśli chcesz pozbyć się puszenia to lepiej zainwestuj właśnie w dobrą suszarkę , jeśli chodzi o duży wybór takich sprzetów to proponuję zaglądnąć do sklepu medialux, mam jest duży wybór i fajne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×