Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A ja wypowiem się

SZCZEROŚĆ WOBEC PARTNERA....

Polecane posty

Gość A ja wypowiem się

Czy jesteście w kazdej dziedzinie szczerzy??? np, podczas stosunku jesteście w stanie powiedzieć ,,kochanie nie miałam orgazmu potrzebuje jeszcze twoich pieszczot.,, Ja w swoim związku od początku mówię na co mam ochotę, jak chcę, itp...a od kiedy jestem w ciąży (już końcówka) to mój partner oszalał na punkcie mojego wyglądu, chce wszystkiego wypróbować i otwarcie o tym mówi za co go cenię...A jak to wygląda ze szczerością u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wypowiem się
chyba same tu kłamczuszki są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dochodzę po 1min i mam małego
a ona mowi że byłem boski :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wypowiem się
dochodzę po 1min i mam małego---hehe, ona dobrze kłamie a ty świetnie to ,,łykasz,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerosc zawsze na pierwszym miejscu , na tym opiera sie zwiazek ja z mezem zawsze mowimy o pragnieniach wtedy lepiej dojscdo perfekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsqsqs
jasne ze nie mam z tym problemow...ale zazwyczaj 99 % nie musze nic mowic bo zawsze dochodze przed nim lub razemz nim. a kiedy pozniej mam jeszcze ochote na wiecej to sie kochamy..nei rozumiem czemu ktokolwiek milaby miec problem ze szczderoscia wtej kwestii...jesli pare tworzy dwoje dojrzalych i kochajacych sie szcera miloscia ludzi to nie powinno byc zadnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wypowiem się
też uważam ,że szczerość przede wszystkim...acz kolwiek mam mnóstwo znajomych co oszukują partnera pod wieloma względami, orgazm, zmuszają się do seksu itp...a ponoć kochają i to miłością dojrzałą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Przed chwilą dalam męzowi do przeczytania "50 blędów popelnianych przez mężczyzn podczas seksu". Doszedl do polowy,roześmial sie i powiedzial,że odlączy mi internet bo pierdoly czytam.... Caly on. POdczas stosunku nie mówi mi na co ma ochote w związku z tym mnie też jakoś glupio......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wypowiem się
MamNaImieNatalia----mój kiedyś też nie bardzo chciał rozmawiać, wyrażać swoich opinii itd...ale małymi kroczkami i swoją szczerością go do tego zachęciłam teraz jego fantazje-przerastają moje..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipka25
ogolnie jestem szczera ale zdradzilam go z jego bratem i tego niewie i sie nie dowie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym,że on chyba nie ma fantazji. Pytalam go kiedyś jak by chcial sie kochać, co mam robić a on odpowiedzial ,że dobrze jest tak jak jest. Chyba sie krępuje mówić wprost, dlatego sobie żatuje z takich tematów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×