Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość kaliwia
Hejka Dziewczyny, ja chodze do pracy, mam dojazdow 3-4 godziny, wiec nie za bardzo mogę być aktywna na forum...;/ Mnie glupia lekarka w srode urazila wziernikiem podczas badania i zaczelam plamic....wiec jade na luteinie, ale nie musze lezec, dzieki Bogu. Błagam was dziewczyny, dbajcie o siebie w ciąży - ubierzcie się jakoś ładnie itd. W poniedziałek byłam na wizycie kontrolnej w szpitalu, laski opowiadały jak to super wszystko im się rozwija itd....ale nawet wlosy sorry ale mialy brudne ;( karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehe ja tez mam od 2 dni brudne:)tylko ze zdomu nie wychodze mialam iweczorem myc ale mi chrupki zaszkodzily i nie mialam sil... sa 2 rzezcy ktorych nie lubie robic:myc glowy,a mam dlugie wlosy i golic nog!!tragedia jak mi sie nie chce...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Poznanski kwiatku, wspolczuje. Jestem bardzo daleko, ale jakbys czegos potrzebowala, to pisz :) Cos sie skoluje ;) Co do dbania i siebie, ja bardzo dbam, chyba, ze akurat jestem sama w domu :D Ale zawsze gdy gdzies ide, albo przed powrotem rafala z pracy, jestem wykapana, mam czyste poczesane wlosy i delikatny makijaz :) Obiad robie, dopiero za godzine bedzie, umre z glodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku polny mnie tez bardzo przykro :( ale nie Ty pierwsza nie ostatnia dasz sobie rade na pewno bo masz swoja kruszynke ktora daje Ci sile:) pisz do nas zawsze wesprzemy Cie chociaz psychicznie slowami bo na odleglosc inaczej sie nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac ze trzymalyscie mocno kciuki bo wszystko jest w najlepszym porzadku !! :D przeziernosc karku 1,1 mm :))) takze wszystko w porzadku kosc nosowa rowniez jak najbardziej ok :)) pytalam go o ten odbyt moj co widzialam ta dziwna krew mowil ze mam stosowac diosminex a jak nie przejdzie do nastepnej wizyty zrobimy badaniu kalu na pasozyty, mowil ze mam sie nie martwic i dbac szczegolnie o higiene tylko juz nie wiem jak mozna bardziej dbac;p a teraz czytam o tym diosminexie i napisane jest ze w ciazy nie wolno wiec juz sama nie wiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
na wszystkim pisze,że nie wolno,bo inaczej bardzo łatwo byłoby ich zaskarżyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A masz zdjęcie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka-to gratuluje super ciesze sie. a ile dzidzia ma?? dobrze ze to nic powaznego. kochana widzisz dba sie o higiene a tu zawsze cosik:) a przezierniosc karkowa masz super:) ja mam 1,28:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jestem u mamy to nie mam jak wrzucic ale wrzuce jak do domku wroce :) jestem w 12 tyg i 3 dniu a wedlug usg w 13,2 dniu dzidzius ma juz 7 cm :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanki kwiatku polny przykro mi bardzo ze taka sytuacja zaistniala....:( a skad Ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka gratuluje!:D oj to fajnie Twoj wyszedl wiekszy niz jestes w tym tyg a mi wyszedl ciut mniejszy jak na moj tydzien ale to wszystko poplatane;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........,,,,,,..........
nie mi tez reka pomaca czy ok i tyle a wlasnie dostalam smsa i wiecie co? moja kolezanka urodzila w październiku i okazalo sie ze dziecko ma tylko jedna nerke?? jak to mozliwe jak to powinno bylo byc widac na usg. Ale ona tak niby wszystko wiedzaca i z sama sie badala twierdziala ze jest ok wiec teraz ma doti, ładna mi koleżanka. zamiast jej współczuć, że dzieciątko urodziło się bez nerki to piszesz, że ,,więc teraz ma". a co winne tu dziecko? mam nadzieję, że twoje dziecko urodzi się zdrowe i nigdy nie będziesz musiała wysłuchiwać tak głupich komentarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja jej bardzo wspolczuje byla u mnie tutaj ze swoim dzieckiem i pogadalam z nia uspokoilam. nie chodzi ze ja mowie ze dziecko winne ale zawsze byla cwana i wogole. wyzej glowe nosila niz to warte. nie chcialam teraz tego ujac ze "teraz ma" nic zlego nie mialam na mysli. nie ze ja sie ciesze. tylko jak mozna sie samej leczyc i badac bo ja tego nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to strasznie daleko chcialabym Ci jakos pomoc...:( a jesli chodzi o blizsza rodzine? nie masz nikogo kto by Cie przyjal pod dach? bo bycie w domu w takiej atmosferze jak opisalas jest niezbyt "ciekawe"....;/ uciekam na obiadek i bede potem dziewczynki pamietaj poznanki kwiatku polny ze jestesmy z Toba wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam sobie powolutku na wozki patrzec... i wiem jaki ma byc w praktyce i na tym to tyle heeheh:) wiec: -musi sie skladac do jak najmniejszych rozmiarow ze wzgledu na brak miejsca w mieszkaniu -musi byc lekki -regulowana wysokosc raczki -duzy kosz pod spodem -pokrowiec przeciwdeszczowy -kolka koniecznie 4 -nie wiem jeszcze czy pompowane czy nie i zastanawiam sie zeby sobie odpuscic gondole.... czyli jest stelaz z wpinanym fotelikiem samochodowym(musi miec daszek konkretny) i pozniej juz tylko spacerowka(koniecznie rozkladana na plasko) jak mi sie dzidzia urodzi koncem wrzesnia to zacznie sie robic chlodno a pozniej juz zima wiec jak wyskocze na spacer to gora godzine wiec maluchowi nie nie bedzie jak nie bedzie calkiem na plasko,a jak co to spacerowke na plasko rozkladasz i spiworek, no apozniej juz wiosna to dzidzia bedzie siadac... co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko urodzilo sie w pazdzierniku. do tej pory bylo wszytsko ok. kupilam jej spiochy to je wyrzucila powiedziala ze ona nie zalozy dziecku ciucha za 18zł. bylo mi przykro nawet nie wiecie jak bardzo. wiecznie ona ma wszytsko najlepsze i wogole. ja bardzo maluszowi wspolczuje bo one nie jest nic winna ale chodzi mi tu o nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze to taka kolezanka ze jak cos sie dzieje potrafi napsic do mnie a tak to udaje ze nie zna. wogole nie powinnam jej pomagac ale coz szkoda slow. kto wie o co chodzi zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Doti,w takich ludzi sięza nadto nie wnika, bo nie ma sensu sie denerwowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A tacy co piszą nie znając sytuacji to też tylko w gadce mocni, nic poza tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanski kwiatku polny bo jak masz zyc w domu (pisalas ze wg prawnika nie moze Cie mama wyrzucic) to bedziesz zyla w mega stresie a to nie jest zdrowe i dla Ciebie i dzieciatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×