Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

cześc plotka miło poznac kolejną mamusię:) w sumie to macie rację po tych bólach to faktycznie brzuszek rosnie.skoro to nic powarznego nie mam czym się martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie uklucia w macicy albo kolo pecherza macie tez czasem? Mi lekarz powiedzial ze jak mnie bedzie kluc to mam wziac luteine ale ciezko mi sprecyzowac kiedy ten bol wymaga luteiny :( maz mi mowi, ze panikuje i sie doszukuje tycch boli. Moze to prawda do zwykle czuje ten bol w nocy i przez sen i nie wiem potem czy mi sie ti snilo czy naprawde mnie boli :( jeszcze jak chce mi sie sikac to najpierw boli mnie podbrzusze, a potem dopiero czuje parcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie bóle to najpewniej z powodu rozciągających sie więzadeł i mięśni mnie bolą plecy w lędzwiach i lekarz mi mowil ze to tez z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak kregosłup to od 3 miesiąca mnie tak boli jak zadużo chcę zrobic w domu naraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom doskonale to rozumię ale staram się znosic ten ból bez nospy bardziej wolę wtedy poleżec i poczytac gazetką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezla wtedy jest taka długa poducha ,wtedy taz fajnie kregosłup odpoczywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak doskonale cię rozumiem nic nie wpływa lepiej wtedy na kręgosłup:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ja nie wiem czy mam zapalenie pęcherza czy co znowu.. Oglądaliśmy film - trwał dokładnie godzinę i 40 minut, a ja w tym czasie musiałam 4 !!! razy do toalety.. Nie boli jak robię.Nie wiem sama. Wkurza mnie to sikanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna mi sie tez dzisiaj cos jakby zapalenie wlaczylo :( Co chwile chce mi sie sikac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No masakra, jak mi przyjdzie w nocy co godzinę wstawać to chyba oszaleję... W dodatku chyba mam zaparcia.. Chce mi się a nie mogę. Nie wiem czy w tym rzecz bo mam tak pierwszy raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna niestety to wlasnie zaparcia :( Mi sie tez zdarzaja co jakis czas. Oby Ci przeszlo tak jak mi. Co kilka dni da sie zniesc, ale codziennie to juz by byla meczarnia... Jeszcze oprocz tego sikania mam zgage, mdlosci i tak mi ciezko na zoladku :( Masz tak czasem, ze jak chce Ci sie sikac to boli Cie podbrzusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Ja tez dzisiaj jakos czesciej toalete odwiedzam mimo iz wcale wiecej nie pije :( Ale u mnie to raczej nie zapalenie. Mam poprostu za kazdym razem pelen pecherz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja mam też pełny pęcherz i jak idę to zawsze konkretnie zrobię a nie 2 krople, ale.. to dobijające. No właśnie dzisiaj mnie boli brzuch jak się siku chce, wcześniej miałam tak ale przy grubszych sprawach, no chyba, że to boli właśnie na te, bo zrobić nie mogę. Strasznie to denerwujące.. jak będę wstawać 10 razy w nocy to i Rafał znowu się nie wyśpi przed pracą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A dziś w ogóle jestem jednym, wielkim objawem. :P Wczoraj miałam dobry dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez boli dosyc mocno podbrzurze przy kichaniu i szczegolnie jak leze, czuje takie ocne uklucia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Ja już na na nogach świeci słoneczko za oknem to aż mi się spać odechciało.Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet:)JA na razie czuję się ok 13.03 mam wizytę już nie mogę się doczekać bo położna mi mówiła że podłączą mnie pod to urządzenie co słychać serduszko dzidzi a zawsze o tym marzyłam:):)W brzuchu mnie kuje cały czas już nie mówię o plecach,też bolą okropnie.No i ostatnio na wymioty mi się znowu zebrało powracają objawy z pierwszego trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super że już bedziesz serduszka słuchała ja za tydzien też wybieram sie na usg zobaczyc niunie i posłuchac serduszka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również idę w przyszłym tygodniu na usg i mam nadzieję że poznam płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja plec poznalam w 1 dniu 14 tygodnia, ale serduszka jeszcze nie slyszalam a bardzo bym chciala... Nastepna wizyte mamy 15.03 i ciekawe czy lekarz potwierdzi plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej tak szybko płec poznałas to super ja mam nadzieje ze tez wkoncu poznam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talusia z jednej strony fajnie, ale z drugiej jak juz znam plec to sie tak nie moge doczekac porodu... Chyba lepiej jakbym poznala po 20 tygodniu, to jakos by mi sie to cekanie rozlozylo ;) A tak tylko na porod czekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie też nie moge sie doczekac porodu a jeszcze przede mna 20 tyg.około. zobaczysz zleci nam zanim sie obejrzymy:) ja bardzo chce poznac płec i przygotowac sie na jego przyjscie. ( ciuszki do szpitala mam już wybrane):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja troche też ale damy rade to nie jest nic trudnego świetnie sobie poradzimy nawet z najgorszym bólem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×