Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alka1111

Wibrator jako prezent...

Polecane posty

Gość alka1111

Witam! Co sądzicie o prezencie, jaki na urodziny sprawił mi mój mąż? Kupił mi wibrator :) Nie przeczę, że byłam ciekawa tego typu sprzętu i zagadywałam go o to, czy jeśli bym nabyła, to by się ze mną pobawił... Jak by nie było, wyprzedził mnie w kupnie. Teraz się zastanawiam, czy nie chce żeby sprzęcior tenże go wyręczał po prostu... Pewnie sam ciekaw jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
już musi dwie babki obracać czy chce odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka1111
Ty weź! Jakie dwie? Ostatnio mi powiedział, że siedem ma... ale jak dotąd problemu z obracaniem nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka1111
A tak na poważnie, Panowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka1111
Uśśś pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipa na całego
Byloby nietaktem gdybyś nie pokazała mężowi jak działa jego prezent. Przecież nie kupił go dla Ciebie, ale bardziej dla Was. Udanej zabawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka1111
Czy dogodzi, to sie przekonamy niebawem ;) Nietaktu nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka1111
Dam mu popalić! Takie postanowienie powzięłam właśnie... Jeśli skończy za szybko... mamy odpowiedni sprzęt! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe
to nie byl wibrator tylko wkretarka... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wronka, SM 🖐️😘 Ja też dostałam w prezencie i w sumie też jest chujowy. 🖐️ Ale w pozytywnym znaczeniu. :D SM wygląda ładnie, ale nie wiem czy też tak ładnie spełnia swoją funkcję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka1111
Ja też jeszcze nie wiem jak działa, ale jeśli będzie chujowy, to zawsze pozostaje inwencja twórcza, a wibrator- do lamusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za sffinie😡 za co kurrwa mnie usuneli :O?? za chuujowy prezent:P:P?? Perw😘 w sumie to nawet i kupiła bym sobie cos .. orginalnego, i osobistego, bo tamten chuujowy oddałam kolezance:classic_cool: w potrzebie byla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój post też właśnie z innego tematu usunięto. :D Nie użyłam tam nawet jednego brzydkiego słowa. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUZINA
Ja kupiłam przyjaciółce wibrator na prezent w http://sexshop112.pl/32-wibratory i z wielką radością go przyjęła. Uważam, że jeżeli zna się potrzeby (erotyczne) bliskiej osoby, to jest to bardzo dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×