Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nie mogłam znaleźc pracy...

FAJNA PRACA

Polecane posty

Gość Nie mogłam znaleźc pracy...

koleżanka zaproponowała mi coś dorywczego i jest SUPER może chcecie spróbowac tak jak ja? Naprawde warto! Zasady tej współpracy są bardzo czytelne i korzystne: - zarabiasz 23% NA CZYSTO z każdej sprzedanej rzeczy z katalogu - masz odroczony termin płatności - 14 dni więc w nic nie musisz inwestować - przysługują Ci rabaty za większa sprzedaż oraz rabaty dodatkowe przy rozbudowie grupy nawet do 15% - masz możliwość zwrotu produktu, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań plus roczna gwarancję na wszystko - jako nowy konsultantk otrzymujesz prezenty w programie Łatwy Start plus prezenty promocyjne - bierzesz udział w licznych akcjach promocyjnych i rekrutacyjnych - masz nielimitowany czas pracy i zarobki , pracujesz dla siebie i bez szefa! - zamówienia składasz jak chcesz i kiedy chcesz , nie ma tu żadnych wymogów! - co miesiąc nowe promocje i wyprzedaże produktów wiec ceny niższe nawet o 70% Jeśli szukasz pracy bądź dodatkowego zarobku, a nawet alternatywy dla sprzedaży kosmetyków to jest fajna sprawa tu jest link do zapisania się http://praca-betterware.info.pl/zarejestruj-sie i wysyłają katalogi i wyprawke GRATIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×