Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lawlii

wkurza mnie ten kraj_POLSKIE ZAROBKI

Polecane posty

Mnie również denerwuje ten kraj. Wszystko jest za drogie, a zarobki niewystarczające. Młody człowiek ma ciężko, bardzo ciężko. Usamodzielnienie sie to szczyt marzeń.. mnie na to nie stać.. Na razie, i nic nie wskazuje na to, aby było inaczej w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfghgjhkj
lavlii bardzo madry temat, uczciwie sie czlowiek w tym kraju nie dorobi. moi rodzice pracowali cale zycia, zarabiali grosze. a kto zarabia te 5 tysiecy? to ja ci napisze, to sa cwaniaki, oszusci, wlazidupy, wchodzą w dupsko szefowi i maja te 5 tysiecy. cala reszta musi sie zadowolic marna pensyjke, niewazne ze ma 40 lat pracy, nie wchodzi w tylek nikomu, to podwyzki nie dostanie. tylko zlodziejstwem sie czlowiek moze dorobic w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam dzisiaj humor o ja cie
ale u nas się przecież ulepsza tylko swoim, bo po co dać ludziom, jak można im zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek kimonoo_
ja zarabiam 35tys i mam was w nosie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy sa tu bardzo madrzy widze.. wez sie za robote. to Ci powiem ze pracuje. Nieraz zostaje po godzinach, gdzie w calym budynku nie ma juz zywej duszy poza sprzataczkami... bo lubie swoja prace. I szukam dodatkowego zajecia, ale nie moge na razie znalezc. Dorabiam zreszta od poczatku studiow czyli juz 4. rok. Wiec nie pieeertol mi o wzieciu sie za robote. Czy zeby w tym kraju jakos zyc, trzeba sie zazynac? To wtedy po co mi jakakolwiek kasa, jesli jej nawet nie bede miala kiedy wydac? Czy to jest NORMALNOSC? Moja chrzestna pracowala za grosze w PL, ok teraz zarabia dobrze w Niemczech ale JAKIM KOSZTEM? Prawie nie widuje dorastajacej corki, wychowuje dziewczyne praktycznie babcia. Ok ma fajne mieszkanie, samochod, dorobila sie tego ale nie ma kiedy sie z tego cieszyc. Cale jej zycie od 18. roku zycia to TYLKO PRACA. zadne wycieczki, zadnych przyjemnosci tylko PRACA I PRACA. ale nam zgotowano los w tym kraju. PAZERNOSC? bo mam 1400 i ambicje by zarabiac wiecej? to jest pazernosc? nie, po prostu zdaje sobie sprawe, ze te zarobki sa smieszne, biorac pod uwage nasze unijne ceny niemalze. Czytajcie rozne raporty, zreszta i bez tego mozna stwierdzic: zarobki wschodnie a ceny zachodnie. !!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sprzataczka
w bogatych dmach.mam wlasne mieszkanie zarabiam 4500 na czysto sa jednak w Polsce ludzie bogaci,nic nie robia i placa za sprzatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
a tak uczciwie sami przed soba sie zastanowcie czy zaslugujecie na tyle kasy za to uczeszczanie do pracy a raczej miejsca pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptasiek .. >> kto? ja czy Ci ktorzy zarabiaja po 5 kola? Ja zasluguje i na jeszcze wiecej. KAZDY kto PRACUJE zasluguje na normalne spokojne zycie, nie mowie o jakims przepychu. Nie chce przeciez kasy za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz 24 lata i rodziców
emerytów? to ile oni pracowali?? i ty sie dziwisz ze mało zarabiasz?ktoś musi płacić do ZUS na wczesniejszych emerytów, lewe renty, pensje dla nierobów nauczycieli itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu pisał o gwiazdach - 30 tys za odcinek tańca z lodami czy czegoś innego... I na to ja mam być ścigana na płacenie abonamentu, dobre sobie :o Mnie po prostu śmieszy, jak słyszę że podnosimy wszystko do Unii - oprócz zarobków :o I jest nam wmawiane że to odgórny nakaz:o Będą kolejne podwyżki podatków, akcyza na paliwo i na fajki już w górę idzie :o Jakoś się wcale nie dziwię że Biedronka odnotowuje największy dochód i zwiększenie sprzedaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby moj maz nie robil w hoojja poloczkow to bym tu wzyciu nie mieszkala, polska to dno wyprowadzajcie sie za granice, tu brak jest perspektyw, no chyba ze drugiegoi kradniesz... tak jak tusk i jego banda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×