Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Budowlanka

Kredyt-doswiadczenia

Polecane posty

Gość Budowlanka

Witam. Zastanawiamy sie z Mężem nad zaciągnięciem kredytu mieszkaniowego na wykończenie domu. Niestety w województwie świętokrzyskim nie ma szłu z wysokością pensji. Chciałam zapytać jak jest u Was-ile zostaje Wam na życie i jaka jest rata. Na ile lat kredyt. Nie baliście się zaciągając go? W krakcie pojawiło się dziecko, czy musicie sobie wiele odmawiać by spłacić ratę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma inną sytuację finansową, inne dochody i inne wydatki, takie pytanie nie ma sensu napiszę, że mam ratę 1000 zł dla mnie to pół mojej pensji, dla kogoś innego 1/5, dla jeszcze innego - cała czy ktoś się czegoś boi, czy nie - pomoże ci to w twoich strachach? bez sensu zupełnie jak cię stać i potrzebujesz tego remontu - to bierzesz kredyt jak cię nie stać, to nie bierzesz a nie zadajesz tu takie pytania 'od czapy' i co na ich podstawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budowlanka
Ewa przeczytaj moje pytanie jeszcze raz tylko tym razem ze zrozumieniem. A dopiero później się wymądrzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałąm i dalej uważam, że odpowiedzi na twoje pytania w żaden sposób nie pomogą ci w podjęciu decyzji o kredycie czyli, że pytania te i cały temat jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icoztuzrobic
tez uwazam ze pytanie bez sensu. "ile wam zostaje na zycie, na jak dlugo kredyt, jaka rata?" a co Ci to da? ktos zarabia 1000zl, ma kredyt na 100 lat i placi rate 500zl. ktos zarabia 10000 ma kredyt na 20 lat i rate 5000. i co? pomoze Ci to w czyms? jak chcesz wiedziec jaka rata i na jak dlugo to idz i zapytaj w banku. a wtedy sobie policzysz ile Ci zostanie na zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredyt na
250000 zł. Rata 1850. Powiem Ci , że teraz jest ciężej ze splatą niż na początku. Biorąc kredyt nasz dochód wynosił 6tys. A teraz tylko 3,3 tys. Jest nas dwoje -dzieci nie mamy i w najbliższym czasie nie planujemy, bo za co je utrzymać. Żyjemy skromnie ale chociaż na swoim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×