Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pistaacja

wlasnie wrocilam ze spotkania.

Polecane posty

Gość pistaacja

Poznalam mezczyne.mlodszy o dwa lata.fajnie sie pisalo,z wygladu w moim typie.zadeklarowal chec sprowadzenia mnie na kolana i chociaz nie mial doswiadczenia to w teorii niezle mu szlo.dzis sie spotkalismy.kutfa...glos porazka:/w ogole nie...meski:/mysle..nie musi mowic przeciez;) poszlismy sie przejsc,nagle on mnie lapie za wlosy i zaczyna calowac.swietnie,naprawde gleboko..az mi sie cieplo zrobilo.bylo tak intensywnie ,ze poczulam smak krwi w ustach.troche sie pognietlismy..bylo ok.problem w tym,ze popelnil kilka...bledow.Przeprosil,wladza z niego wyparowywala pare razy..nie wiem jak to opisac.widze,ze ma potencjal ale czy tto ja mam go prowadzic,czy on mial mnie?yyyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Nie przepraszaj...uzasadnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Ok.Przyjelam do wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, nie chcialem... pewnie fajna z ciebie dziewczyna ale jak ktos mi na starcie wyjezdza z tekstem o "sprowadzeniu na kolana" to zapala mi sie czerwona lampka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Mhm...szukalam kogos kto to zrobi.Zachowalam wszelkie srodki ostroznosci.To mialo byc sprowadzanie kontrolowane.W zyciu jestem typem lidera,seks niejako wyrownuje cisnienie.Nie wiem czy jestem fajna.Czesto mysle,ze nie...chociaz nie mam ku temu specjalnych powodow.Jest tez mozliwe,ze jestem glupia,jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
No :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Boshe...musze byc zastraszajaco glupia.Nie zmienia to jednak faktu,ze Twoja radosc to moja radosc.Ulzyj sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Alez jaka zlosnice?Dawno nie bylam taka zrelaksowana:)Ah te Twoje obserwacje i przemyslenia..rozsmieszyc Cie jeszcze bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgvfcfvgb
wiesz co nie chce nic pisać ale wydaje mi się że spotkałyśmy się z tym samym facetem bo miałam identyczną randkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Literkowa...brzydki byl?Blizna na twarzy?;) zbereznik-->uwaga:mam 30 lat.to raz. dwa:zastanawiam sie czy w zwiazku z jego brakiem doswiadczenia nie zrezygnowac z ukladu na rzecz jednorazowego seksu. tadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mnie zmrozilo... :P wydaje mi sie ze odpowiednim przymiotnikiem bedzie tym razem "nawiedzona"... :) ps. co kto lubi. ja nie lubie jednonocnych eskapad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgvfcfvgb
brzydki nie był choć na pewno brzydszy niż myślałam w sumie to dużo brzydszy bo ze zdjęc bardzo przystojny a na zywo lipa :o głos tragedia ... blizny nie zauważyłam ale ciemno było to też szczególnie sie nie wpatrywałam :P Poszliśmy na spacer chwycił mnie za włosy i zaczął całować ale jak dla mnie za bardzo intensywnie :P Ja też mam 30 lat a on też był dwa lata młodszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Literkowa-->buhaha:) Dobre. Tak sie sklada,ze ja tez nie przepadam.Wole dluzsze uklady i jakis rodzaj wiezi.Moge wtedy wszystko.Lampka kontrolna pali sie jednak juz jakis czas i nie wiem ile jeszcze wytrzymam a nie chce mi sie prowadzic tych rozmow wstepnych:/ Nawiedzona??Uzasadnij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Zarlo i zdechlo..dowiedzialam sie za to,ze jestem glupia,nawiedzona i dziele faceta z literkowa.50 punktow do fejmu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgvfcfvgb
hahaha :D no wieszzzz poczułam się urazona :D toż to zaszczyt dzielić ze mną faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Kochana..ja sie uwielbiam dzielic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmak Plugawiec
Jaką masz figurę ? Może w ogóle nie warto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgvfcfvgb
pistaacja to się dobrze składa bo ja również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Pomaranczowy-->Twoja mala lubi takie zabawy?Bo ja jakos nie moge sie zmusic do takich rpg,sorry;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Ktos mi pocial topic:/ literkowa-->wpadnij do mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
40356474 temat umarl zanim uzyskalam jakas sensowna odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedz jest jedna. jest niezdecydowany dlatego nie prowadzi... :P zarlo i dalo odpowiedz... :P ide na dicho, zobaczymy co bedzie u mnie, moze tez opisze to na kafe... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe
Co sie dziwic, 95% gosci na forum jest mocna w ''gebie'' i to doslownie :-). Jeli chcesz miec faceta macho, to musisz spotkac prawdziwego skurwysyna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×