Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniczka 22

rozmiary stanika...

Polecane posty

Gość moniczka 22

hej mam problem z doborem biustonosza...to znaczy sie mam rozmiar 75F ale gdzie nir pójde do sklepu to sa inne rozmiarówki...te typu 36/80..34/75...itd..wiec który odpowiada mojemu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko oznaczony obwód
cale/centymetry jeżeli tego nie załapałaś to ci współczuję inteligencji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiej firmy 75F nosisz? Oznaczenie 34/75 to po prostu obwód 75, a 34 to brytyjskie oznaczenie obwodu. Jednak jeśli idealne jest dla Ciebie polskie 75F, to Twój brytyjski rozmiar będzie w okolicach 34E. Brytyjska rozmiarówka jest inna, ponieważ miseczki "skaczą" co 2,5cm i wchodzą też podwójne literki: DD, FF, GG... Ale jeżeli wchodzisz do sklepów, gdzie na metce jest TYLKO oznaczenie 34/75, bez żadnej miseczki, to po prostu tam nie kupuj, znajdź sklep z normalnymi rozmiarami, bo zapis jedynie 34/75 nic nam tak naprawdę nie mówi, może tyle, że to chińskie badziewie :) Tutaj masz adresy porządnych sklepów z szeroką rozmiarówką: http://stanikowamapa.blox.pl/strony/listasklepow.html A rozmiar masz dobrze dobrany? Jakie masz wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka 22
no pod biustem 80 a w biuscie 102 mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozni producenci maja rone rozmiarowki - musisz znac swoje obwody i dobierac wg tabel rozmiarow danej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikkamik
to prawie takie wymiary jak ja :) ja przy 81/101 noszę generalnie (bo to zależy też od modelu) 75F z firm angielskich, a z polskich 75G-75H, u E. Michalak 80E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak pisze koleżanka wyżej, z brytyjskich okolice 34F, z polskich 75H. W typowym bieliźniaku nie masz raczej czego szukać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zwykłych bieliźniakach
pani ekspedientka powie ,że takich rozmiarów nikt nie produkuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
czy masz mozliwosc wybrac sie do specjalistycznego sklepu, w ktorym ekspedientki naprawde sie na tym znaja?Do tak zwanej BRANISTKI? Wiem, ze w Warszawie jest takim sklepow pare. Polecam! -- HTTP://WWW.SPRAWDZILAMTO.BLOGSPOT.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Ale przeciez biustonosze mozna mierzyc! To tak, jak z kazdym innym ciuchem, czy butami, w zaleznosci od sklepu i fasonu raz mozesz byc rozmiar "wieksza", a raz "mniejsza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×