Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niematakiejjakja

Kolczyk w jezyku

Polecane posty

Mam pytanie ile razy mozna miec przekuty jezyk ?? Bo mialam juz 2 x ale za pierwszym razem polknelam kolczyk i mi sie zaroslo za 2 razem mialam zle przekluty i mnie juz bolalao teraz mam pytanie czy mozna przekuc jezyk 3 raz i czy bd to bolec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łechte też masz przekutą
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy za pierwszym razem mialam przekluty dobrze na srodku a za drugim zrobila mi calkowicie krzywo na boku i zle mi sie przez to jadlo ropial mi itd , chce miec w jezyku jakos mi sie podoba i od zawsze chcialam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to probuj:) jezyka nie widać, więc luzz, blizn nie bedzie widać. mnie jakoś do jezyyka nie ciagnie, a na ciele już sie boje, bo mam mase szram po zyebanym percingu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nigdy niemialas w jezyku ?? No ja maialam 2 x w brwi 2x w pepku i 2 x w jezyku akurat tak sie zlozylo hehe teraz zostal mi w pwpku i rwi i chce na nowo w jezyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nigdy niemialas w jezyku ?? No ja maialam 2 x w brwi 2x w pepku i 2 x w jezyku akurat tak sie zlozylo hehe teraz zostal mi w pwpku i rwi i chce na nowo w jezyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja miałam tak w pepku, wklułam się w starą dziurę i miesiac sie schylic nie mogłam, bo mi ropniak wyszedł. poza tym nowa dziura na starej sie nie zagoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×