Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robertcb321

Nie wysyłaj CV przed spotkaniem osobistym z pracodawcą.

Polecane posty

Gość robertcb321

Jeżeli nie szukasz pracy w miejscu wymagającym zmiany Twojego miejsca zamieszkania, oraz stanowisko nie wymaga specjalistycznego doswiadczenia zawodowego i uprawnień - wysyłanie CV przed rozmową wstępną jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. Podstawowe informacje o kandydacie pracodawca może uzyskać w czasie krótkiej rozmowy telefonicznej. Jeżeli szkoda mu czasu na taką rozmowę, to tym bardziej nie będzie go miał na przeglądanie setek CV. Zawsze w rozmowie telefonicznej z pracodawcą/rekruterem zastrzeż że nie wyślesz CV przed rozmową wstępną (spotkaniem osobistym). Szukasz pracy a nie złudnej nadziei na nią, gdy w rzeczywistości Twojego CV nawet nikt nie przeczytał, bo są setki podobnych, większość leży w koszu, może ktoś tylko rzucił okiem na zdjęcia. Nie dajmy sobą pomiatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
popieram, po co wysylac cv skoro ono i tak trafi do kosza i nawet nikt na niego nie spojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 albo 4 razy wysyłałam
swoje CV do tej samej firmy na te samo stanowisko i w końcu dostałąm tę pracę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
ja wysyłam i nic, nawet nikt tego nie czyta, wysyłanie cv przez neta to jedna wielka ściema, a ty miałaś szczęscie, albo nie mieli nikogo innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKrakow
no nie chciałabym wybierać pracownika wstępnie na podstawie rozmowy telefonicznej, w ogóle głupi pomysł... przez telefon to i dłużej schodzi i można lać wodę, a w CV to jest skrótowo najpotrzebniejsze informacje. Szybciej i wygodniej. Dostałam 4 razy pracę wysyłając CV przez internet, dokładnie tyle razy ile się starałam w swoim życiu. To też przypadek? Nie wysyłajcie, to na pewno nikt się do was nie odezwie. Gwarantowany sposób na zmniejszenie swoich szans do zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prace maturalne
prace maturalne 2012 !!! więcej informacji pod adresem prace_maturalne@wp.pl Szybko i solidnie. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×