Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Belinea007

zabiegi na twarz

Polecane posty

Gość Belinea007

Czy ktoś z was korzystał z zabiegu mezoterapii mikroigłowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinea007
nikt nie robił??A może poleci mi ktoś jakiś fajny zabieg, chciałabym zrobić coś z buzią ale nie wiem co...słyszałam o tej mezoterapii mikroigłowej ale nie wiem jakie daje efety i czy warto coś takiego zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiegoi na twarz
Hej, robiłam mikroigłową na zmarszczki i jestem bardzo zadowolona. Sam zabieg niezbyt przyjemny ale mozna się przyzwyczaić, za to warty wykonania. Zrobiłam 4 zabiegi w odstępach ok. 10 dni, bo nie udało i się super systeatycznie, ale i tak zmarszczki się zmniejszyły i to zarówno te przy oczach jak i te przy ustach. Także mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa razy do roku staram się odwiedzać mój sprawdzony gabinet kosmetyczny żeby wykonywać zabieg głębokiego nawilżenia skóry. Chodzę do dr Szczepańskiej w Mielcu. Od kiedy tak robię zauważyłam, że bardzo opóźniły mi się procesy starzenia i skóra wygląda znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

U mnie był bardzo duży problem ze zmarszczkami w okolicach oczu. Kremy nie bardzo mi pomagały więc postanowiłam zrobić zabieg Emerge. Tylko słyszałam wcześniej o tym zabiegu, że daje dobre rezultaty ale rzeczywiście tak jest. Po zabiegu moje zmarszczki zniknęły ,a skóra w okolicach oczu była bardzo ładnie naprężona i odmłodzona. Zabieg wykonywałam w Ego Med Spa w Krakowie i polecam to miejsce , super robią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabieg zeffiro nie boli

Zeffiro laser mniej boli efekt po 1 zabiegu od raz super a tkanka ma sie jeszcze poprawiac pare miesiecy. Warte 700 zl. Ja bylam na Saskiej Kepie w WAW. Mile dziewczyny nie jakies nadete Snobki w innych salonach. Sprawdzajcie salony bo niekture skapia impulsy. Tu chodzi o dokladnosc. Jak za Tanio to cos nie Tak. Krem z witamina C. Mam 44 lata bylo widac a teraz cera jak kiedys. A+++

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×