Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maaaaarzenaaaaaaa

zdrada

Polecane posty

Gość maaaaarzenaaaaaaa

Witam mam 41 lat i zawsze bylam wierna od przeszlo 18 lat bylam przykladna zona. Kilka miesiecy temu bylam na bankiecie i szef mojego meza duzo mlodszy powiedzial ze jesli bede sie mu oddawala maz awansuje. Wiec oddalam sie mu kilkakrotnie ale maz nie awansowal postanowilam z nim o tym porozmawiac ale on powiedzial ze mam dalej robic to co on mowi bo inaczej pokaze dla meza moje zdjecia jak uprawiam seks oralny. Kazal mi uprawiac seks z jego kolega a i sam zrobil sie chamski i wulgarny musialam uprawiac z nim seks analny i lizac mu odbyt obu tych rzeczy nie robilam z mezem i ich nie lubie to juz trwa 5 miesiac srednio 2 razy w tyg. Nie wiem co mam robic mialam powiedziec mezowi ale za bardzo sie boje. Co robic? Seks z tak mlodym mezczyzna bywa bardzo przyjemny ale chce to zakonczyc bo za daleko to zachodzi co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale malo smieszne
Prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdybyś napisał/a to tak
>Witam mam 41 lat i zawsze bylam wierna od przeszlo 18 lat bylam przykladna zona. Kilka miesiecy temu bylam na bankiecie i szef mojego meza duzo mlodszy powiedzial ze jesli bede sie mu oddawala maz awansuje. Wiec oddalam sie mu kilkakrotnie ale maz nie awansowal Nie wiem co mam robic mialam powiedziec mezowi ale za bardzo sie boje. Co robic? Seks z tak mlodym mezczyzna bywa bardzo przyjemny ale chce to zakonczyc bo za daleko to zachodzi co mam robic?< Może bym się nabrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaarzenaaaaaaa
a czego w tym nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzokKo
Zdrada zawsze jest zdrada i nie ma znaczenia, ze jest w imie dobra, czy tez dla dobra innej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×