Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A może bezalkoholowe ;)

jaką wódkę kupujecie na własne wesele?

Polecane posty

Gość gość
Na własne raczej najlepszą, a przynajmniej taką dobrą, żeby goście się nie potruli, ani nie narzekali. Osobiście skłaniałabym się w stronę tego Polanina, o którym wszyscy wspominają, bo jest warty tego, tych tanich a popularnych wódek to raczej nie bardzo lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka_torun
Weselną od Polanina będzie u mnie. Wesele mamy w sierpniu, wódka już zamówiona. Przekonała mnie głównie możliwość wykonania indywidualnego graweru na butelkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sadzicie o wodce bialy bocian????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulllkakak
Polanina znam - widziałam ich stoisko nawet na targach w Opolu. Bardzo fajny pomysł mają - można zamówić sobie indywidualny grawer na butelkach, super to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusska89
Tu można zobaczyc jak te butelki wyglądają http://www.wodkiweselne.pl/ albo w niedziele są Targi w Warszawie, więc tam już na żywo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też będzie Polanin raczej, wybieramy się jeszcze do Warszawy na targi, później zdecydujemy. Jakoś nie chce nam się szukać zawieszek, bo i tak je trzeba potem wyrzucić, a opcja z grawerem bardziej do nas przemawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewellina
zamówioną już mamy tą weselna z polanina z grawerem - juz się doczekać nie mogę jak zobaczę ją na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syylwuunia88
Weselna Polania to bardzo dobry wybór! na nasze wesele też chyba ją zamówimy, żeby nie bawić się w zawieszki na butelki z którymi potem tylko problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wódka weselna to tylko Pan Tadeusz, bezapelacyjnie :) Jeśli ktoś rozważa ten wybór na własne wesele, zachęcam do zerknięcia tutaj: http://www.weselezpanemtadeuszem.pl/, organizują właśnie konkurs z wódką do wygrania. Jeśli ktoś się pospieszy, to jest szansa, żeby się załapać i pomóc trochę szczęściu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×