Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

Liczy, albo nie liczy. hehe jak jest gejem to nie liczy Nie zmienia to faktu, ze na pewno nie postrzega tak wszystkich swoich koleżanek, bo nie wydaje mi się, żeby wszystkie były dla niego atrakcyjne To prawda, ale i tak dobrze kmini chłopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Coś dziwne masz to miasto. U mnie jest to raczej zróżnicowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovannion Może i tak, oczywiście masz swoja rację , ale siłą rzeczy zawęziłaś sobie pole poszukiwań dosyć poważnie. Więc nie dziwi mnie to że nie masz żadnych doświadczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Ale nie mówię tutaj o włosach do połowy pleców, czy coś w tym stylu, tylko takich średnich (są dosyć powszechne), chociaż dłuższe też się zdarzą, ale raczej sporadycznie. "To prawda, ale i tak dobrze kmini chłopak " Bez przesady już noo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady już noo Sama ciągniesz temat. Chłopak ma u mnie szacunek, udaję wielce wspaniałomyślnego i bezinteresownego "przyjaciela". Jeżeli nie ma żadnego chłopaka z którym romans ukrywa, to dla mnie jego zamiary sa oczywiste. Ale kobiety lubią myślec, że faceci, nie są tak zezwierzęceni. No coż są wyjątki sa, ale to zazwyczaj jest silniejsze od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie mówię tutaj o włosach do połowy pleców, czy coś w tym stylu, tylko takich średnich (są dosyć powszechne), chociaż dłuższe też się zdarzą, ale raczej sporadycznie. NIc do tego nie mam, ale nie wyobrazam swojego wygladu w długich włosach, wyglądałbym jak debil pewnie. Ale moze i w krótkich wyglądam jak debil :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Sama ciągniesz temat. Chłopak ma u mnie szacunek, udaję wielce wspaniałomyślnego i bezinteresownego "przyjaciela". Jeżeli nie ma żadnego chłopaka z którym romans ukrywa, to dla mnie jego zamiary sa oczywiste. Ale kobiety lubią myślec, że faceci, nie są tak zezwierzęceni. No coż są wyjątki sa, ale to zazwyczaj jest silniejsze od nas." Tak, więc moze być podstępnym casanovą, albo zwyczajnym porządnym facetem (albo gejem :D). Tyle, koniec tematu. :D "NIc do tego nie mam, ale nie wyobrazam swojego wygladu w długich włosach, wyglądałbym jak debil pewnie. Ale moze i w krótkich wyglądam jak debil ." Haha :D do wszystkiego można przywyknąć. Nawet do wyglądu debila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Śmiesznych to nie miałam. :( Ty dawaj swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiesznych to nie miałam. Ty dawaj swoje Moja ulubiona to była "omen". Potrafiłem(potrafię?) zrobić spojrzenie jakbym mógł kogoś nim zabic, oczywiscie zainspirował mnie film niesamowity film "omen" . To było dla mnie naturalne, po prostu zbierałem w sobie cała nienawisc do świata, co był widać w spojrzeniu. Z tego co pamietam, nikt nie wygrał ze mna "pojedynku wzrokowego". A kolega raz chciał mi wyjebać za samo spojrzenie. Lubiłem to ksywe, zawsze się śmiałem , ze jestem wysłannikiem szatana:D Żadnej wstydliwej nie bede ci gadał. Bo ty nie chcesz sie uzewnętrznić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przeróżne przenaiczenia mojego pojebanego nazwiska, którego nie przytoczę. NO i taki jeden psychol nazywał mnie Andrzej, chociaz mam na imie Łukasz :D BAłem sie koło niego przebywać...kiedyś zaatakował mojego dobrego kolege paralizatorem bez powodu i uprzedzenia. NO i miałem jednej za która nie przepadałem, była chujowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
kiedys wolali na mnie kindybal bo sie prulam do okola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Teraz to mnie przeraziłeś tym omenem :D Aż taki mrok od Ciebie bije? :D Ja nie miałam żadnych ksyw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, więc moze być podstępnym casanovą, albo zwyczajnym porządnym facetem (albo gejem ). Według mojego diagramu opartego na własnych przeżyciach: Podstępny Casanova -73 % Gej jakich mało -23% zwyczajny porządny facet-4%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"NO i taki jeden psychol nazywał mnie Andrzej, chociaz mam na imie Łukasz BAłem sie koło niego przebywać...kiedyś zaatakował mojego dobrego kolege paralizatorem bez powodu i uprzedzenia." Boże, ile Ty już psycholi poznałeś. Ja kiedyś żyłam w błędzie, bo mój kumpel miał ksywę od nazwiska (która jednocześnie była dosyć powszechnym imieniem), a imię miał inne i jak dowiedziałam się o tym to uznałam, ze tyle czasu żyłam w kłamstwie :D NO i miałem jednej za która nie przepadałem, była ch*jowa... Jaka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to mnie przeraziłeś tym omenem Przeraziłbyś się dopiero, gdybym z premedytacją spojrzał na ciebie moim znakiem firmowy swojego czasu:D. Chociaż pewnie bym się wstydził robić z siebie psychola :D Aż taki mrok od Ciebie bije? Z każdym dniem coraz bardziej. W swoim życiu byłem nazywany "antychrystem", Wysłannikiem szatana, lucyferem, szatanem itp. niezliczoną ilośc razy i pasowało mi to bo głosno mówię o mojej dezaprobadzie odnosnie koscioła. Pierwszy raz omenem mnie nazwała babcia mojego kolegi, nie wiem ile wtedy miałem lat, moze 13... niezła polewa ogólnie. A kojarzysz film "Omen" i tego dzieciaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś żyłam w błędzie, bo mój kumpel miał ksywę od nazwiska (która jednocześnie była dosyć powszechnym imieniem), a imię miał inne i jak dowiedziałam się o tym to uznałam, ze tyle czasu żyłam w kłamstwie Żyłas też w kłamstwie, myślac że "casanova" jest waszym bezinteresownym przyjacielem :D. Boże, ile Ty już psycholi poznałeś. Oj nie wyobrazasz sobie ilu. Wymieniłem tutaj moze z 5% z nich. Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Przeraziłbyś się dopiero, gdybym z premedytacją spojrzał na ciebie moim znakiem firmowy swojego czasu . Chociaż pewnie bym się wstydził robić z siebie psychola " No i dobrze, bo jeszcze ktoś obsesji dostanie :D "Z każdym dniem coraz bardziej. W swoim życiu byłem nazywany "antychrystem", Wysłannikiem szatana, lucyferem, szatanem itp. niezliczoną ilośc razy i pasowało mi to bo głosno mówię o mojej dezaprobadzie odnosnie koscioła. Pierwszy raz omenem mnie nazwała babcia mojego kolegi, nie wiem ile wtedy miałem lat, moze 13... niezła polewa ogólnie." Dobre,13 lat i taki szatan :D "A kojarzysz film "Omen" i tego dzieciaka ?" No właśnie tak. Jak powiedziałeś o tym to stanął mi przed oczami i dlatego się przeraziłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO i miałem jednej za która nie przepadałem, była ch*jowa... Jaka? W sumie nic takiego, ale to jedna z nieliczny przezwisk które mnie denerwowało. Ty na pewno miałas jakaś ksywę :D Wiec ty najpierw powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Żyłas też w kłamstwie, myślac że "casanova" jest waszym bezinteresownym przyjacielem " Oj spadaj :D Jest dosyć zniewieściały, wiec moze jest gejem :D "Oj nie wyobrazasz sobie ilu. Wymieniłem tutaj moze z 5% z nich. Niestety" Współczuję, ja pewnie też żyję wśród jakichś psycholi, tylko zwyczajnie o tym nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
No właśnie nie miałam ksyw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze, bo jeszcze ktoś obsesji dostanie Jakbym spojrzał się tak na kogoś bez uprzedzenia to by były niezłe jaja, ale wolałbym nie ryzykować zdrowia :D Ale miłó spominam żarty na ten temat, to w sumie dobrze , że potrafie wyglądac jak bezwzględny psychol. Kiedys moze mi sie to przyda. Dobre,13 lat i taki szatan W wieku 13 lat już naprawdę nienawidziłem świata, byłem nieznośny, naprawdę nieznośny. "A kojarzysz film "Omen" i tego dzieciaka ?" No właśnie tak. Jak powiedziałeś o tym to stanął mi przed oczami i dlatego się przeraziłam hehehe:D No co ty gadasz, toć to słodki dzieciak był, tylko trochę nerwowy, okrutny i bezwzględny:D . Ten film mnie zainspirował, poniekad. A jak już jestesmy przy temacie filmów. JAkie lubisz? Oglądałas film "Donnie Darko"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj spadaj Jest dosyć zniewieściały, wiec moze jest gejem Mogłas od razu przyznać że jest gejem. Ale myśle, ze jest pewnie bi, bo się podkochuje w twojej koleżance :D. Współczuję, ja pewnie też żyję wśród jakichś psycholi, tylko zwyczajnie o tym nie wiem To pewne. Na szczęście, nie wiesz co siedzi innym w głowach. Sporo ludzi nadużywa różne rzeczy , które maja wpływ na psychikę . A niektórzy nawet na trzeźwo, są niepoczytalni, ale to raczej rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"akbym spojrzał się tak na kogoś bez uprzedzenia to by były niezłe jaja, ale wolałbym nie ryzykować zdrowia Ale miłó spominam żarty na ten temat, to w sumie dobrze , że potrafie wyglądac jak bezwzględny psychol. Kiedys moze mi sie to przyda." Ja bym się nie cieszyła z takiego wyglądu :P Może za mało się uśmiechasz? Od uśmiechu wyraz twarzy staje się pogodniejszy :) "A jak już jestesmy przy temacie filmów. JAkie lubisz? Oglądałas film "Donnie Darko"?" Oglądałam ten film, ale bardzo dawno i praktycznie nie pamiętam nic. Tak w ogóle to lubię horrory, ale boję się sama oglądać, a nikt ze mną nie chce 😭 No i psychologiczne też bardzo lubię, najlepiej takie ryjące banie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Nie miał mi kto wymyślać ksyw, bo większość życia byłam kompletnym outsiderem stroniącym od ilości znajomych większej, niż 5 :D Co do filmów to przypomniało mi się, ze kiedyś oglądałam taki psychologiczny o babce chorej na schizofrenię (to było w nocy) i jak skończyłam to zaczęłam dostawać jakieś sms'y od obcego numeru, ze mam otworzyć drzwi i w ogóle poszłam otworzyć, a tu nikogo nie ma. I nagle wychodzi jakaś ciemna postać, ja już sram w gacie,a to się okazało, ze jednak nie jestem chora na umyśle tylko mój brat zapomniał kluczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się nie cieszyła z takiego wyglądu Oj tam, ja sie z dziwnych rzeczy cieszę.:D Jak ktos mnie zaatakuje na ulicy, no moze zobaczy w moich oczach, cos co bedzie kazało mu zrezygnowac, z ataku na moją osobe. Może za mało się uśmiechasz? Od uśmiechu wyraz twarzy staje się pogodniejszy Uśmiałem to ja się pewnie wiecej niz nie jeden polak przez całe zycie. Palac marihuane z kolegami(tymi normalnymi), śmiejemy się naprawdę z takich głupot że głowa mała. No i nie plac takze lubie sie pośmiać, tylko z takich bardziej mrocznych rzeczy:D. Bardziej chodzi o oczy, one sa tu kluczem, jak chce to moge udawać normalnego człowieka....chyba :D Oglądałam ten film, ale bardzo dawno i praktycznie nie pamiętam nic. Aha, ten film trzeba obejrzec ze trzy razy conajmniej , żeby dobrze go zrozumiec, chociaz własciwe , nie da sie go do końca zrozumieć. Tak w ogóle to lubię horrory, ale boję się sama oglądać, a nikt ze mną nie chce Przykro mi się zrobiło:( Na pewno znajdziesz sobie chłopaka który bedzie cie przytulał w czasie horrorów,jak bedziesz sie bała. A jak nie , tzn ze społeczeństwo upada :D No i psychologiczne też bardzo lubię, najlepiej takie ryjące banie Witaj w klubie! Filmy ryjące banie-to hest potoczna nazwa mojego ulubionego gatunku filmowego, najlepiej komedi z czarnym humorem, ale nie tylko. Ogólnie ludzie nie chca ode mnie brac filmów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miał mi kto wymyślać ksyw, bo większość życia byłam kompletnym outsiderem stroniącym od ilości znajomych większej, niż 5 Aha, 5 znajmoych, ale za to porządnych. Ja miałem ze 100 osób które przewinęły sie w moim zyciu jako "znajomi". NIe wiem ja to zawsze miałem jakies ksywy...jakąs miałas na pewno Co do filmów to przypomniało mi się, ze kiedyś oglądałam taki psychologiczny o babce chorej na schizofrenię (to było w nocy) i jak skończyłam to zaczęłam dostawać jakieś sms'y od obcego numeru, ze mam otworzyć drzwi i w ogóle poszłam otworzyć, a tu nikogo nie ma. I nagle wychodzi jakaś ciemna postać, ja już sram w gacie,a to się okazało, ze jednak nie jestem chora na umyśle tylko mój brat zapomniał kluczy Hehe nieźle się pewnie obsrałas :D Zawsze jak obejrze horror w nocy, to potem sie boje ruszyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Uśmiałem to ja się pewnie wiecej niz nie jeden polak przez całe zycie. Palac marihuane z kolegami(tymi normalnymi), śmiejemy się naprawdę z takich głupot że głowa mała. No i nie plac takze lubie sie pośmiać, tylko z takich bardziej mrocznych rzeczy . Bardziej chodzi o oczy, one sa tu kluczem, jak chce to moge udawać normalnego człowieka....chyba" Skoro się śmiejesz to raczej możesz udawać normalnego :D No, a ze spojrzeniem raczej nic nie zrobisz :P Z przyjaznego można jeszcze jakoś zrobić paraliżujące, ale na odwrót to nie wiem :P "Aha, ten film trzeba obejrzec ze trzy razy conajmniej , żeby dobrze go zrozumiec, chociaz własciwe , nie da sie go do końca zrozumieć." To sobie dodam go do listy filmów, które mam obejrzeć i jak będzie mi sie nudzić to zobacze :P "Przykro mi się zrobiło Na pewno znajdziesz sobie chłopaka który bedzie cie przytulał w czasie horrorów,jak bedziesz sie bała. A jak nie , tzn ze społeczeństwo upada " Społeczeństwo już upadło. Prędzej już sama obejrzę te horrory, które chce i będę srać ze strachu, niż sobie znajdę kogoś :D "Witaj w klubie! Filmy ryjące banie-to hest potoczna nazwa mojego ulubionego gatunku filmowego, najlepiej komedi z czarnym humorem, ale nie tylko. Ogólnie ludzie nie chca ode mnie brac filmów " Coś w tym musi być :D albo zwyczajnie nie mają gustu :P Btw. pewnie nam zryje forum zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×