Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewyspana\

materace w łóżku rozchodzą sie na boki?-pomocy

Polecane posty

Gość niewyspana\

mamy w łóżku 2 materace i niestety rozchodza sie w srodku tworzac "dziure" ok 10 cm czy ma ktos pomysla jak temu zaradzic gdyz jest to bardzo niewygodne.A moze wie ktos jaka moze byc tego przyczyna ?Myslalam ze moze rama łózka jest za szeroka ale nie ma 180,5 cm ,a materace 2 po 90 cm wiec powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumka!
tez chetnie sie dowiem-mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materace mocno
Materace mocno dopchaj do siebie na środku a do boku lub obu boków wcisnij ciasno zwinęty w rulon jakiś stary kocyk.Możesz też na oba materace założyć jedno prześcieradło i od spodu ściągnąć je specjalnymi paskami do prześcieradeł..Dobrze jest też na materac położyć jeden specjalny podkład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu lichy wyrób , moje już mam ok.4 lat i są jak nowe , choć maksymalnie je eksploatujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyspana\
materace sa z janpola wiec chyba wmiare dobra firma ,sa bardzo wygodne i z tej strony nie mamy nic do zarzucenia tylko w ty srodku ta dziura normalnie koszmar.Próbowałam juz z kocami po bokach ,powiazałam pasami ,mamy nakładke ochronna ale to nic nie daje.W sumie to mamy juz tego tak dosc ,ze zastanawiamy sie nad kupnem jednego materaca,ale raz ze mi troche szkoda bo te maja raptem 3 lata ,a dwa to ciezko bedzie dobrac materac dla osoby o wadze 50 i 80 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
A może da radę zmniejszyć ramę łóżka np nową deską? .Też mam łóżko 180 i dwa materace po 0.90 i ledwo je wcisnęłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyspana\
chyba jeszcze tego sprobujemy-w sumie to załuje ze nie probowalismy tego reklamowac ,no bo cos jest nie tak albo rama łózka albo materace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
kup może jakąs tasme w pasmanterii i przełóż przez te dwa materace i ciasno zszyj,tak w dwóch miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkanascie minut
ja mam też 2 materace,ale kupowałam łozko w ikei i są pośrodku na ekspress,super rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekonieczny
materac ma przy krawędzi pierwszą sprężynę chyba 4cm, dwa materace i masz 8cm szczelinę. kto kupuje dwa materace? sprzedawca nie mówił, że będzie szczelina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkanascie minut
a to łozko się składa,tzn mozna z niego zrobic sofę do siedzenia/wersalkę z oparciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyspana\
jest to łózko z pojemnikami na posciel-mysmy chcieli jeden materac bo wlasnie tego sie obawialam ze moga sie rozjezdzac ,ale sprzedawczyni nas zapewniala ze napewno nie.Łóżko ma wymiary 180\200 wiec twierdzila ze jeden materac przy łozku z pojemnikami nie wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyspana\
kilkanascie minut moglabys mi wyjasnic co to takiego ten ekspress?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest chyba kwestia jakosci niestety :( obawiam sie, ze nijak temu nie zaradzisz. . . mam ten sam problem - materac nowy, a juz po jakims roku zaczal sie z jednego boku wybaluszac. obrocilam go, to samo, z drugiego boku sie nie rozchodzi, tylko z tego jednego. mimo, ze dobra marka, ale jeden z tanszych modeli i mamy ... wczesniej prawie 10-letni materac byl jak nowy, bo byl nieco drozszy, choc tez nie zaden tam luskus. niestety w wynajmnowanym mieszkaniu pojawily sie pluskwy, wiec trzeba bylo go wywalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam to samo i kupiliśmy nowy materac- jeden duży. Po prostu już nie dawałam rady, bo ciągle spałam w tej dziurze po środku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada:)
Z rozchodzącymi materacami nic nie zrobisz. No bo co - w nocy w czasie snu je będziesz przytrzymywać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola44
Niestety racja, zakup dwóch oddzielnych materacy do łóżka to kiepski pomysł. Jeśli motywem było pływanie gdy się mąż kręci to kupcie lepiej takie http://www.comfortbe.pl/menu,7,esklep,katalog,kat,9,name,Termoelastyczne,prod,0 ew. jesli nie chcecie takich pieniędzy wydać to polecam kieszeniowy 7 strefowy z warstwą pianki termoelastycznej. Bo raczej nic poza kupnem nowego materaca wam nie zostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sofe dwa materace na ekspres i nie ma moze dłużej przerwy ale czuć na pewno ze czegoś tam brakuje i też się kiepsko śpi dodam ze z ikei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ekspres to inaczej suwak = zamek błyskawiczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różne materace na różną wagę? :)a czymże te materace się różnią tak diametralnie skoro jeden ma utrzymywać raptem kogoś o 30 kg cięższego ha ha ha ha :) i co nie zamieniacie się miejscami? a kiedy po męczącym seksie zaśniecie nie po tych stronach to co się stanie? :) Ludzie to mają sieczkę w głowach od tych doradców i przedstawicieli handlowych :) Ja PIERTOLEEEEEEEE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za polecenie tego Elway. Też skożystałam. Największy rozmiar jaki mają to 200x220. no i sporo kombinacji mniejszych. Powinno pomóc, no ale jakości materacy żaden podkład nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palulke
Hej, mam dokładnie ten sam problem. Materace kupione ok. 10 lat temu, super się sprawdzały jak były dwa łóżka. Jakość jedna z najlepszych jak na tamte czasy. Nic się nie dzieje nawet po takim czasie. Zmieniłam łóżko po przeprowadzce też z ikei i też z 4 pojemnikami, wymiar dobrany pod materace a tu szczelina 10 cm. Myślałam że nerwicy dostanę. Wypchałam szczelinę dużą grubą kołdrą zwiniętą w rulonik, do tego jedna gruba podkładka z ikei za ok 300 zł. I jedna cieńsza biała z gumkami, która wszystko trzyma w kupie. Pomogło. Trochę survivalowy pomysł ale zdał egzamin. Przynajmniej nie budzę się już z zdrętwiałym łokciem w szczelinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila_p
A ja znam rade na wasze problemy z materacami. Jest cos co złonczy materace i nie bedzie dziury. Na allegro albo w ikeji idzie kupić takie cudeńko nazywa się to klin do materaca i kosztuje nie wielkie pieniądze ze 30 -40zl i jest zarąbiste i problemy znikną. Pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia0073
U mnie w przypadku takiego problemu nie było rady i kupiliśmy nowe, minimalnie większe materace na medle-marzenie. Są bardzo wygodne i lepsze niż te wcześniejsze więc w sumie nie żałujemy tego dodatkowego wydatku z naszego budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trosek
Też miałem dużo problemów z materacem ale w końcu znalazłem bardzo dobrej jakości materac i w dobrej cenie. Jak szukacie materaca to polecam tą stronę materace-viscotherapy.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×