Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekwa Świata ;)

Ile zarabia Technik Masażysta ?

Polecane posty

Gość Ciekwa Świata ;)

Planuje wybrać się do technikum-Technik Masażysta, ale tak jak wszędzie jestem ciekawa ile się zarabia w spa, szpitalu itp. Czytałam wiele artykułów o tym, ale jestem "ciekawa świata" ;) Bardzo proszę o odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia kak
W tej branży najlepiej zarabia się oferując prywatnie masaże - nawet powyżej 100 złotych na godzinę. Nie musisz mieć przy tym szkoły. Ja robiłam po prostu szkolenie zawodowe w New Nails. Trwało aż 120h, ale było warto - zarabiam naprawdę dobrze, a zainteresowanie masażami jest coraz większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabelina
W spa nie zarobisz więcej niż 2-3 tysiące. Zależy jeszcze jakie to jest spa. Generalnie, masażysta nie musi mieć ukończonej szkoły. Wystarczy że zaliczysz tylko szkolenia i naprawdę to wszystko. Później jakaś praktyka w salonie i jesteś w stanie pracować z klientami. Nic więcej nie jest ci potrzebne - poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia kak
Ja zarabiam więcej niż piszesz, ale przyznaję, że wszystko zależy od miejsca pracy i ilości klientów. Ja wcale długo nie pracuję. I potwierdziłaś to co ja napisałam - do pracy wystarczą szkolenia, takie jakie ja zrobiłam w New Nails. Musicie tylko ciężko pracować nad samodoskonaleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pitu aż do świtu
z reguły zarabia najniższą krajową, ale fakt -jeśli robisz to dobrze, to poza pracą możesz zarobić więcej, tylko, że to odbywa się kosztem poświęcenia wolnego czasu, lub rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garincza
Najlepiej pracować na własną rękę - wtedy osiągalne jest te kilka dyszek na godzinę, ale to musisz być specjalistą. To nie jest zawód, w którym byle kto będzie dobrze zarabiał. Słaby masażysta nie zarobi ani grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poszlam do szkoly medycznej na technika masazyste tu www.wzspgdynia.pl i pokonczylam jeszcze troche kursów i udalo sie :) jestem teraz na stazu i pewnie mi przeddluza umowe:D fajnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy gdzie pracuje, ale zazwyczaj wiaza sie z tym tez wizyty w domu :) i wtedy mozna dorobic. ja uczylam sie masazu tu www.wzsgdynia.pl i to bylo naprawde fajne doswiadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia kak a rejon w którym uważasz że jest ok.możesz wskazać bo ja jestem z pod Radomia i u nas nie ma zbytnio świadomości w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznań. Technik masażysta nie ma pracy. Żeby mieć pracę trzeba być absolwentem rehabilitacji (studiów). Ok. 1600 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlogiczniej otworzyć własny gabinet.. sam jestem masażystą z 10 letnim starzem.. mam znajomych w zawodzi tak w kilka setek... poziom zarobków zależy od twoich umiejętności i pracy z pacjętem średnio od 2500zł na ręke do 16tys na miesiądz ilu masz pacjętów taki masz zarobek pojedynczy zabieg od 40 do 200 zł średnia liczba pacjętów 5-10 na dzień zarobek dzienny od 300 do 1000 zł wszystko zależy od tego jak dbasz o pacjętów zadowolony pacjęt przyprowadzi 5 następnych itd jak chcesz pracować w służbie zdrowia np szpital odetnij jedno zero z zarobków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten zawód ciągle się rozwija i wzrasta zapotrzebowanie na usługi masażystów, ja w tym roku rozpoczęłam praktyki w trakcie nauki w szkole policealnej sukces w Krakowie i zaproponowali mi umowę o prace, na początek 2000 na rękę później więcej jeżeli się sprawdzę także myślę, że fajna fucha i polecam kierunek bo jest za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katowice - Ok. 2100 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marawia
Moim zdaniem nie tylko to jest ważne, ile będzie się zarabiać, ale też to, żeby po prostu praca była pasją. I dlatego ja niedługo wybieram się na kurs do Centrum Szkoleń Rehabilitacji "Top School" http://www.topschool-pnf.pl na pewno na jednym kursie się nie skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×