Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mam juz 25 no i .........

Mam naprawde okropne zeby. Juz nie wiem co robic......

Polecane posty

Gość Ania

Nie mogłam znieść wyglądu moich zębów. Zdecydowałam się na wybielanie w Dental Nobile Clinic W Piasecznie. Już nie wstydzę się swojego uśmiechu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Ja zaczęłam od zdjęcia kamienia nazębnego i dopiero potem ruszyło całe leczenie. Kamień nazębny usuwałam w Centrum Stomatologicznym  “SaNdent” w Sopocie na ulicy Małopolska 7/A2.  Polecam ten gabinet stomatologiczny bo leczenie jest bezbolesne a stomatolodzy mają super podejście do pacjenta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Ja zaczęłam od zdjęcia kamienia nazębnego i dopiero potem ruszyło całe leczenie. Kamień nazębny usuwałam w Centrum Stomatologicznym  “SaNdent” w Sopocie na ulicy Małopolska 7/A2.  Polecam ten gabinet stomatologiczny bo leczenie jest bezbolesne a stomatolodzy mają super podejście do pacjenta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Ja zaczęłam od zdjęcia kamienia nazębnego i dopiero potem ruszyło całe leczenie. Kamień nazębny usuwałam w Centrum Stomatologicznym  “SaNdent” w Sopocie na ulicy Małopolska 7/A2.  Polecam ten gabinet stomatologiczny bo leczenie jest bezbolesne a stomatolodzy mają super podejście do pacjenta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Ja mam duży problem z zębami. Często to się kończy leczeniem kanałowym. Koleżanka poleciła mi poradnię stomatologiczną w centrum medycznym tysiąclecie w Katowicach. Chodzę tam już od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona. Pracują tam specjaliści z dużą wiedzą i doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiera

Jak pójdziesz do dobrej kliniki, to najpierw ustalą kolejność "robót" i generalnie cały plan leczenia, zrobią zdjęcia etc. Uwierz, że jak ekipa stomatologów róznych specjalizacji jest zgrana i ze sobą współpracuje, to nowy uśmiech i zęby będziesz mieć nawet w ciągu 2-3 wizyt.

Solice odradzam ze względu na kosmiczne ceny, ale już w Pruszkowie czy Wołominie (np. Piodent) zrobisz taniej, no i masz lekarzy wszystkich specjalizacji na miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w Twoim wypadku najważniejsze będzie to by znaleźć taki gabinet, który zapewni kompleksową opiekę. Ja mogę Ci polecić Eurodental w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam udać się do naprawdę dobrego specjalisty. My całą rodziną korzystamy z pakietu stomatologicznego w Lux Med. Fajna sprawa bo mam zapewnioną kompleksową opiekę w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×