Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolinka WAWA

Dlaczego polacy robią taką nagonkę na Polki, które wiążą się z obcokrajowcami?

Polecane posty

Gość Studentka BEZ DZIECI :)
Bo sa ograniczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferna rer eje
no raczej że kompleksy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riccooooo
co to za zagraniczny śledź na zdjęciu z tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pomarańcza
bo są zazdrośni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pomarańcza
bo są zazdrośni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjhiui
ale masz brzydkiego faceta. Jakiej narodowosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parytety
bo faceci w Polsce wiedzą, że każdy obcokrajowiec jest dla nich zagrożeniem. Nie ze względu na to, że Polki są głupie czy coś tylko dlatego, że Polacy, powiedzmy, nie są towarem z najwyższej półki. A pitoląc takie farmazony jeszcze się pogrążają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak wcale
nie uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak wcale
nie uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam panie ;(
Nie tyle kompleksy, ale głównie przez negatywny stereotyp Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo są zazdrośni
w polsce bida i jak komus sie uda to wielkie halo robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDVB
A ty masz meza Polaka?:). Tak swoja droga, polskie kobiety to skarb, wiec moze to stanowi jakas forme zazdrosci. Wyzycie sie na pewnej kobiecie ma pokazac reszcie ze nie warto inwestowac w opcje zagraniczna. Choc w sumie mi sie podobaja kobiety urody poludniowej, a tych w Polsce nie jest za wiele ;p. A moze sie myle?:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie
mogą wszystkie sobie pojechać zagranicę i wcale płakać nie będę. W to miejsce przyjadą ze wschodu, dla których polak będzie wart więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam wiele lat z polakiem i wtedy myslalam ze ze nie bede nigdy z obcokrajowcem. Dzis jestem szczesliwa zona niemca. Na mnie jest obojetne czy ktos jest z polakiem czy francuzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pierdolcie sie!
tych swoich Niemców, co nas zabijali :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem tak ze swojej perspektywy czemu wole obcokrajowcow: - wygladaja lepiej, sa zadbani, ladnie pachna, sa dobrze ubrani - nawet jesli mnie bajeruja i chca tylko zaciagnac do lozka to milo jest posluchac ,ze jest sie piekna jedyna a swoim rodzaju, jakichs komplementow ( u polskiego faceta nigdy tego nie slyszalam ) - ogolne nastawienie do zycia, jakos faceci ktorych znam a znam bardzo wielu obcokrajowcow jest poztywnie nastawionych do zycia, sa ludzmi majacymi ambicje, sa weseli, nawet moge powiedziec kulturalni i lagodniejsi -owszem, chodzi rowniez na kase, ale to nawet w przypadku polakow jest decydujacym argumentem dla mnie, nie zwiaze sie z kims bez ambicji kto nie dotrzyma mi kroku, no chyba ze chlopak bylby 100% aniolem dlaczego polacy sa zazdrosni? wydaje mi sie ze to zazdrosc, bo przeciez lepiej narzekac niz sprobowac sie zmienic, czytajac odpowiedzi na forum, wiekszosc mezczyzn pisze , ze nie bedzie sie myc.dobrze ubierac bo beda wygladac jak pedal, maja naprawde nie mile i przykre poglady na temat kobiet i zycia, nikt nie chce byc traktowany jak kawal miesa i szmata, wiekszosc mezczyzn nie jest w stanie zrozumiec ze kobieta rowniez chjcialaby czegos od zycia, sami uwazaja sie za boskich herosow bo przieciez jaka glupia musi byc ta polka zeby nie byc z brzydkim niezadabanym facetem ktory pije piwsko i siedzi przed kompem, no rzeczywiscie glupie te polski, ze nie zenia sie z polakami takie moje zdaniem, prosze o nie traktowanie tego jako atak na faceta, ale zastanowcie sie i rozjezcie wokol siebie i tak szczerze, jak wyglada rzeczywistosc na okolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pierdolcie sie!
brzydkich bab nikt nie adoruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bv ,mb,jk.kl/lnvcvxcgf
jakie kompleksy??jaka zazdrosc???tak sobie to tlumaczcie.jestem kobieta i mam meza Polaka z czego jestem bardzo dumna!Jeszcze rozumiem jak ktoras sie zwiaze z Europejczykiem,ale juz jak widze te Polki z ciapatymi i czarnymi to,az mnie trzesie...jak dla mnie nie maja szacunku do samych siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomcioczek
wy lepiej spytajcie swoich Ahmedów i Muhammadów czemu za kontakty z facetami innej rasy czeka je honorowe morderstwo, a potem krytykujcie polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyPreciousSsSsSsSsSss
i like black dick :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhnfhfh
To proste: sfrustrowani Polacy czują się zagrożeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×