Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

testerek

BASZA ALBION - WSZYTSKO! SZCZERZE! NEGATYWY I POZYTYWY!

Polecane posty

Gość cytronetka
korzystałam pare lat temu. trudno odnies pozytywne wrazenie po pierwszym kontakcie, zwlaszcza telefonicznym. Facet oschły i zimny. ja osobicie bylam u niego w sprawie mezczyzny. Fakt, najpierw przepytal od deski do deski: potem dopiero naswietlil mi jak wyglada nasza przyszlosc. Stwierdzil ze w ciagu 4 m-cy powinno zaiskrzyc jednak wszystko zostaje w moich rekach. Co miesiac jezdzilam na spotkanie, jednak to sie przeciagalo a bylam zla jak diabli. Chcialam nawet go zlinczowac;) Nie mniej po 5 m-cu on sie odezwal. Przez przypadek niby spotkalismy sie. Potem przyszedl do mnie do pracy itd. Dzisiaj jestesmy szczesliwa para...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MOGĘ DOJECHAĆ DO NIEGO OSOBISCIE, POMOŻE PRZEZ EMAIL? CO POTRZEBUJE ZDJĘCIA DATY IMIONA, JAK ON TO ROBI, DOTSAŁAŚ COŚ OD NIEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitatonic
cytronetka kiedy miałaś pierwsze efekty i czy to można tak na odległość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex120
czy on jest skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytronetka
Własnie w tym sek. On mowil ze powinno byc w ciagu 3 m-cy. Bylam wsciekla wiec pojechalam do niego. Osobiscie uczestniczylam w rytualach trzy razy. W sumie od pierwszego rytu bylo prawie 5 miesiecy do pierwszgo spotkania. Potem sie ulozylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex120
to długo musiałaś czekać ja właśnie sięzastanawiam czy skorzystać z jego usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diva fon dese
mam takie pytanie, właściwie do Cytronetki - dlaczego skoro, jak tylko powstają nowe wątki o Baszy nagle Ty się pojawiasz i go wychwalasz, ty i tylko ty? tak się zastanawiam bo poza Tobą to nikt wiarygodny się nie wypowiedział - nie chyba ty tez nie należysz do zaszczytnego grona wiarygodnych, sorry... i to nie tylko na forach kafeteria ale innych ezo. Nie wierzę w to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex1120
bo cytronetka to basza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malni19
Dziwne jest co innego. Na innych forach jest duzo komentarzy tak samo pozytywnych jak i negatywnych. Dlaczego więc atakujecie wy! którzy nie macie pojęcia jak wygląda w ogóle przygotowanie do rytów. Następni co tylko potrafią obrabiać tyłek niż konstruktywnie rozmawiać. Cóż kafeteria w wątku Biała Magia schodzi na psy, co widać po forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DobraradaPoznan
Dziwne jest to że sam sobie robisz reklamę i jest to takie proste do zdemaskowania, że żal dupę ściska, i nie wybielaj się, nie warto, na żadnym forum nie ma pozytywnej opinii, żal żal żal, wątek idzie dalej bo sam od czasu do czasu wpada sypnąć pozytywem lub namieszać trochę, o tak dla rozrywki, ludzie dobrze że coraz mniej naiwniaków daje się nabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabli nadali
Akurat szukałam kogoś i trafiłam na to forum, Nie wiem już sama na innym portalu to nawet fajnie piszą. Nawet na zagranicznych znalazłam, nie mniej mam zwyczaj korzystać z wielu źródeł informacji. Gdzie indziej znowu kpiny, obrażanie. Basza Albion to jak Latający Holender. I jak jest naprawdę, kto miał kontakt to się nie odezwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich na kafe
trolle nawet na prywatne fora wchodzą. To jak to jest że tych negatywów nie widać na forach gdzie trzeba się logować? Proste konkurencji to też nie na rękę a poza tym tam admin od razu pilnuje wszelkie szuje... Zobaczcie sobie innych jasnowidzów, wróżki i w ogóle. Może więc więcej obiektywizmu.... Bardziej obiektywne są portale ezoteryczne. Tam szybciej znajdziecie rzeczowe odpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica uwolniona
trudno nie przyznać racji przedmówcy. Na forach kafeterii wszystko ma czarne odcienie. wszyscy sa przeciw wszystkim. Ja moge powiedziec ze jakos osoby ktore sa na portalach ezoterycznych sa rzeczywiscie bardziej wiarygodne niz wrozki ktore same sie reklamuja w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o so chosi?
a kto normalny wierzy w takie cuda na kiju?! chyba tylko zaciemniale, zdesperowane osoby. W tej niby magii wszystko opiera sie na sile podswiadomosci i nakrecania sie, wystarczy miec tylko troche oleju w glowie, poczytac pare ksiazek na ten temat i z powodzeniem kazdy moze przewidywac przyszlosc, chociaz jak ktos ma dobra intuicje to i bez tego moze to robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzmysłowiona
Szukam zainteresowanych wspólnymi modłami intencyjnymi do wspólnych medytacji i refleksji. Zapraszam również Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam szamankę Qnarii
Znając życie to na pewno nie zaszkodzi. Znam osoby które korzystały jednak nic nie chcą powiedzieć. Obserwując jednak i będąc z nimi widzę że są szczęśliwe, w związkach. Czyli coś w tym jest. Sama byłam u szamanki Qnarii. Bardzo ciepła i miła osoba. Pomogła na moje rozterki duchowe i obecnie jestem w 7 Niebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy o tym szamanie mowa
Obecnie trudno zlapac na email, gg czy telefon. Czy jeszcze przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadiorama
Kurcze te wróżby maja sens? dodzwoniłam się rozmowa może 15 minut. Nawet ciekawie i zgadzało się mi. Jednak poczekam i napiszę. Dodzwoniłam się dopiero po tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbuntowana lala
Dzwoniłam chyba do pana Boga. Nawet telefon się wyczerpał i nie dodzwoniłam - trudno. Skorzystałam jednak z darmowej ofert Ezo coaching. Odpowiedź po 12 godzinach i nawet pasuje, reszta okaże się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabaJaga2012
Facet niezbyt przyjemny. Może upierdliwy i mało gadający. Trudności z stałym kontaktem - nie mniej Polecam bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, nie warto. tylko wziął kasę. nie zrobił nic w mojej sprawie. kieruję sprawę do rzecznika konsumentów. bo oszustowi nie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NauczonaDoświadczenia
No tak, no tak. Jakoś cuda widzę, cuda. Tak na poważnie: ciężki charakter ale ja mogę być na tak - dlaczego? Wróżba się spełniła, nawet z wyprzedzeniem w czasie. Widziałam gdzieś wpisy o urokach ale czekam do Nowego Roku. Okaże się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innyy.78 to też Grzegorz....
Facet jest spoko. Odpowiada na bieżąco i kontaktuje się na każde zapytanie. Kim jest ten basza bo nigdy nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshbjsbdhcjsbdhcjsd
Mi facet odpisal tylko na 1 maila apotem cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszust. basza jest zwykłym oszustem. wyłudza pieniądze i nic nie robi. tzn. robi. wpłaca te pieniądze na swoje konto. OSZUST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka_80
Ja na początku nie mogłam się dogadać. Jednak gdy chodzi o efekty miło jestem zaskoczona i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×