Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdeterminowanaaa

Potrzebuję 10tys zł, oddam we wrześniu:)

Polecane posty

Gość Zdeterminowanaaa

Mam pomysł na rozkręcenie biznesu, potrzebuję na ten cel 10tys zł. Wiem że kafeteria nie jest bankiem, ale jak nie spróbuję to się nie uda na pewno:) Szukam osoby która pożyczy mi te pieniądze na marzec, oddam do września tego roku. Już moja w tym głowa żebym była wypłacalna;) Zapewniam że jestem osobą odpowiedzialną, i bez problemu podpiszę umowę pożyczki. Nie chcę brać wysokooprocentowanych pożyczek ani pakować się w kredyty. Co daję w zamian? W sumie chyba tylko satysfakcję z udzielenia pomocy młodej, zdeterminowanej i ukierunkowanej na sukces osobie:) Wierzę w siebie i wierzę w takie małe cuda, może i jedno spotka mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggg343
Jasne, na pewno Ci pożyczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdeterminowanej ???
Gzy ty myślisz , że są tacy Kretyni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvzczfa
Może i wierzysz w cuda, ale nie każdy jest taki wierzący (czyt.: łatwowierny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeczke e
ja ci pozycze 10 tysiecy, ale po moim trupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowanaaa
hahaha, widać że wierzycie w szczęście:) pomoc już znalazłam, nie na forum, trochę bliżej- wystarczyło rozejrzeć się wokół siebie:) swoją drogą składam tez papiery o dofinansowanie z Unii, jeśli dostanę te 30tys zł o które się ubiegam, będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreola
opowiedz ten dylemat w banku, moze na piekne oczy dostaniesz kredyt bez%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atigag
nie wiem jak musiałabym być naiwna żeby pożyczyć ci 10 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowanaaa
kochani, jak już napisałam, znalazła się osoba która bez problemu mi pożyczy, poza tym- może uda mi się dostać dofinansowanie z Unii. Nie na ładne oczy, ale na zdobyte doświadczenie, wykształcenie, pewność siebie i dobry biznes plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10tys mozna wsadzic na lokate, konto oszczednosciowe itd i zarobic, a Ty chcesz je za darmo - to tylko strata dla pozyczajcego - nie wspominajac o ryzyku, ze pieniedzy sie nie odzyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****nowa****
Pożyczki od osób prywatnych są zdecydowanie droższe niż te z banku.Notariusz kosztuje, podatek od umowy 2%, podatek od dochodu(od odsetek).To nie takie proste jak ci się wydaje. Umowa na papierku bez notariusza nie ma mocy prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowanaaa
m a d z: jak w Twoim podpisie: dobro powraca ;) w każdym razie...humor z rana poprawiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowanaaa
nowa, z notariuszem nie byłoby najmniejszego problemu, bo mam znajomą która się tym zajmuje. reszta opłat- szczerze mówiąc nie wiem jak to wygląda bo nie brałam nigdy takiej prywatnej pożyczki. obędzie sie jednak bez umowy, znajomy pożyczy mi na "ładne oczy" jak to piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****nowa****
znajomy to znajomy...obcy raczej nie pożyczy. Ja pożyczyłam 30 tys ale na przeniesienie własności działki na której stoi dom. Koszt u notariusza 2500zł + co rok muszę mu dawać 300zł na podatek.Odsetek nie mam, bo to znajomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokonut
Nie zgodzę się, że pożyczki w banku muszą być droższe. Niedawno (w zasadzie nie tak niedawno - 2005 rok ;) pojawiło się w Polsce coś takiego jak social lending - pożyczki społecznościowe. Bezpieczeństwo transakcji dla obu stron zawierających umowę zapewnia serwis internetowy. Procent spada wraz z "wiarygodnością" pożyczkobiorcy. Maksymalne oprocentowanie ustawowo wynosi 24%. http://pozyczki-spolecznosciowe.wizytowka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×