Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezrobotny

6,5 zł brutto na godzinę umowa zlecenie ile to na rękę

Polecane posty

Gość Bezrobotny

Jak w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
dodam, że jest coś takiego jak ubezpieczenia grupowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
jestem do jezdny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka z Poznania
koło 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowanaaa
współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
zawsze coś. w mojej miejscowości to hit. plus do tego prowizja za sprzedaż, ale tego nie liczę. Na rozmowie kwalifikacyjnej mówiła, że po miesiącu dają umowę o pracę i 8 zł brutto za godzinę. To wtedy ile będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
Zdeterminowanaaa chcesz usłyszeć ponury żart... jestem po studiach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej mam pytanie do Was
6,5x160godz w mies. /średnio, bo może być i mniej/=1040PLN brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za miesiąc na um. zlecenie
Za 168 godzin w miesiącu brutto 1092zł Netto to około 815zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
Dziękuje państwu serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowanaaa
to nieciekawie....ale wyobrażam sobie że są miejscowości gdzie z pracą ciężko... a skąd jesteś? jeśli masz prowizję, to może z tego da radę lepiej zarobić. też kiedyś pracowałam za 5zł na rękę, ale razem z prowizją wychodziło mi 11-12zł na rękę- taka wakacyjna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
Inowrocław, oprócz tężni, hotelików i biur ubezpieczeniowych to tu pracy nie ma. Z tym, że ja 272 złote miesięcznie wydam na dojazdy, bo praca w Toruniu więc grecki dramat. Nie ma czegoś takiego jak miesięczny między miastami?? W sprawach transportu to jestem ciemna masa. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowanaaa
a nie myślałeś o wyjechaniu do jakiegoś większego miasta? w zwykłym call center czy mc donalds zarobisz 9-10 na rękę. tyle że dochodzą koszty wynajęcia mieszkania...tak źle i tak niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
To znaczy ja mieszkałem i studiowałem w Poznaniu, ale teraz matka ma kłopoty zdrowotne i wolę być na miejscu rodzinnym domu. Myślę, że dam sobie radę w tym call center, cały czas dawałem teraz też dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowity, poinformowany
bezrobotny co z tego że jesteś po studiach ? prawdopodobnie w szkole wyższej zdobyłeś wiedzę i umiejętności które nie są potrzebne w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
Więc twoim zdaniem studia to pic na wodę i lepiej pozostać po maturze?? Pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowanaaa
studia nie zapewnią przyszłości. mam wielu znajomych na studiach uczących się o niebo lepiej ode mnie, ale wiem że osiągnę więcej... są to osby którym brak pewności siebie, brak wiary w to że można zarabiać więcej niż 1500zł miesięcznie. dla mojej koleżanki 1700zł jest szczytem marzeń. nie rozumiem tego. ja się tyle nie uczę, ale wiem że osiągnę coś w życiu. nie poszłabym do pracy za 1200zł, w życiu. czasem zarabiam 40zł dziennie, czasem 100zł, a bywają dni w sezonie kiedy zarabiam 300zł dziennie i to siedząc w domu, na pracę poświęcając max 5 godzin dziennie. zawsze w siebie wierzyłam i takie zarobki są dla mnie normalne. ...zhttp://www.youtube.com/watch?v=2XInPTlJ05A&feature=relatedby nie było: nie robię nic niemoralnego :) To normalna praca, innowacyjna usługa w Polsce, za granicą bardzo popularna a u nas się rozwija, i mam szanse zarabiać o wiele więcej gdyż wchodzę na rynek w dobrym czasie. Nie pytajcei co robię bo i tak Wam nie zdradzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezrobotny
Zdeterminowanaaa Słońce bez nerwów... każdy wybiera inną drogą osiągnięcia celu jeden widzi ją z nauce zdobywaniu doświadczenia, a drugi/druga chce podbić świat przebojem, jak ty na przykład. Co do studiów to w większości z tych lepiej opłacanych stanowisk jest jednak wymagany papier wyższej uczelni. Szczerze powiedziawszy na studiach człowiek uczy się całej masy niepotrzebnych później rzeczy. Co do koleżanki, będzie dostawać te 1700 to po pewnym czasie będzie chciała więcej, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Pozdrawiam i dobrej nocy, bo mi się już oczka zamykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowanaaa
ależ ja się nie denerwuję:) życzę owocnej pracy i dążenia do coraz wyższych celów. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 to jeszcze dużo ja mam 4.80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×