Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tamburynka

praca w hiszpanii

Polecane posty

Gość tamburynka

dostałam ofertę pracy w hiszpanii z agencji eurokontakt, brać czy nie brać? przy segregowaniu owoców, stawka porządna, godzinowa. co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola kizek
ja polecam eurokontakt, co prawda bylam z nimi w niemczech ale bylo bardziej niz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzynarodowka 32666666666666
podaj link a zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamburynka
no oni do mnie dzwonili więc nie wiem czy jest jakiś link do oferty ale ogólnie ich strona to www.epser.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzynarodowka 32666666666666
glownie dla facetow maja, do hiszpani na 3 miesiace ale ja nie wiem czy to sie oplaca. wsumie zlych recenzji agencja nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzynarodowka 32666666666666
ja pojechlam do grecji kiedys na ok 3 miesiace i zarobilam tyle co na bilet. wiec warto sie zastanowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamburynka
ale do tej grecji to z jaką agencją pojechałas? z eurokontaktem? ja do grecji to na pewno nie chcę, bo chyba teraz nie jest tam za ciekawie... no i słyszałam, że grecy niefajnie traktują kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytaniaaaaaaa
ile spiewaja ci za godzine? moj maz pojechal na 3 m-ce, wrocil po 1. w zeszle wakacje. nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamburynka
no mi jakos 6euro za godzine. a czemu wrocil? ja na razie same dobre opinie slyszalam w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka limonka
tamburynko a Ty tak sama chcesz jechac?? na jak dlugi okres?? ja sie zastanawiam , ale jakos sama boje sie... a jestem w trudnej sytuacji, rzucilam prace w duzym miescie i wrocilam do domu opiekowac sie mama , niedawno przezylam smierc mamy... mam mieszkanie do utrzymania ... a w malym miescie nie ma pracy... i tak na krotszy okres bym jechala ale jakos tak sama bym sie bala by nie byc oszukanym ... mam 30 lat aha a za nocleg musisz placic, bo czytalam tez ze niektorzy maja wyzywienie i noclegi za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś trzeżwy
5 euro to dobra stawka o ile jest mieszkanie ,a może i obiad ale to już luksus ,ja pracowalem u niemca rolnika, milem obiad mieszkanie i godzin miesiecznie ok 300 nawet z przerzucało ale nie chcial sluchać nawet o 5euro ,płacil mi 4,50 za godzine i paliwo na droge do pelna i w karnister co do niego jechalem,tego nie żałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś trzeżwy
6 euro to dobra stawka -pomylka w poprzednim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka limonka
ja taka lzejsza prace napewno... bo jestem drobna osoba , cos przy kwiatach , albo jak autorka pisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunnelotta
a czy byl ktos w Chipranie w pracy przy zbiorach w Hiszpanii? dostałam tam ofertę i zastanawiam się czy jechać - z Eurokontaktu właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasza
ja byłam rok temu. było w porządku. co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunnelotta
jak praca i jak zakwaterowanie? jakie warunki? pieniądze na czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judrzen
Mnie się takie wyjazdy nie podobają. Nie wolałabyś być pokojówką, kelnerką? Przynajmniej masz jakąś godną pracę i nie stracisz zdrowia. Pomyśl nad Norwegią i taką ofertą http://pracaidealna.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terin
ja znalazłam dobrą pracę w Polsce , wejdźcie na stronę rekrutacyjnarewolucja.pl , polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Hiszpanii przy segregowaniu owoców i nie żałuje. Praca do lekkich nie należy ale jeśli chodzi o zarobki to nie narzekam. Gdybym miała jeszcze raz szanse jechać to na pewno nie odmówiłabym z tym, że tym razem zabrałabym ze sobą dowód z offshoreidcardscom. Czułabym się pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×