Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierwszy raz bede robila,

polędwiczki wieprzowe, Wasze przepisy

Polecane posty

Gość pierwszy raz bede robila,

szukam przepisu na pyszne polędwiczki wieprzowe ;) nigdy nie jadłam a kupiłam dzisiaj i chciałabym je jakoś smacznie przygotować. Czekam na Wasze przepisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa pyszne :) pieczone: nacierasz sola, pieprzem, ziolami (moga byc pojedyncze, np. majeranek, czaber, albo jakas ulubiona mieszanka, ja akurat lubie rozmaryn z czosnkiem) potem namaszczasz oliwa. wkladasz do piekarnika nagrznego na max. na 10 minut, zmniejszasz temp. do takiej sredniej, pieczesz ok. 40 min. takie cos dobrze sprawdza sie rowniez jako wedlina do kanapek. jezeli chcesz zrobic smazone na patelni, w plastrach/stekach, mozesz przyprawic podobnie i smazyc po 5-6 minut z kazdej strony (plastry 1-2 cm.) jako sos polecam slawny sos gorgonzola (zapozyczony od pewnej milej uzytkowniczki tego forum ;) ) czyli na patelni podgrzewasz troche slodkiej smietanki 30% i rozpuszczasz w niej pokruszony ser gorgonzola. mozesz tez jak 'sos' zrobic smazona cebulke (najlepiej czerwona, z dodatkiem tymianku i miodu) albo pieczarki lub lesne grzyby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz bede robila,
Mniam ;) dziekuje za przepisy, któryś z nich wykorzystam ;) Chyba najbardziej mnie zaciekawił ten z sosem gorgonzola, jutro zrobię bo dzisiaj nie gotuję, został wczorajszy obiad :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyszne są polędwiczki z patelni grillowej. Albo smażone normalnie z sosem kurkowym (chyba mozna dostać mrożone kurki). Traktuję je solą, pieprzem i rozmarynem. Już dawno nie jadłam polędwiczek, jakoś zapomniałam o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliiczz
Ja robie w sosie pieczarkwym. Smaze poledwiczki na patelni. Osobno robie sos pieczarkowy. Pozniej wkladam poledwiczki do sosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam z sosem cebulowym
czyli cebula duszona do miekkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam
govvno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konczita :) Czyzby o mnie mowa? :) Ja polecam z kluseczkami kladzionymi i karmelizowana marchewka z kminkiem w sosie musztardowo smietanowym z serem kozim i sosem kurkowym z sosem smietanowo-seroqym grillowane na zielonej salacie z opiekanymi ziemniaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konczito kochana :) dziekuje :) mozna jeszcze zrobic z konfitura cebulowa i ziemniaczkami opiekanymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
dupki niedzielnie wylizcie sobie nawzajem 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×